1. FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund

Borussia Dortmund udało się przerwać jego serię čtyřzápasovou bez wygranej w dziewiątej rundzie zwycięstwo předehrávce w Moguncji gleby. W ciekawym meczu był widziany szanse dla obu stron, ale goście byli skuteczne. Marco Reus otworzył wynik, który nawet wtedy nie odwrócić kary i 0: 2 zamknięty Henrik Mchitarjan.

Widzowie piękne Coface Arena dzisiaj na pewno zajęty. Pierwsza duża szansa zwrócić Mainz po siedmiu minutach, gdy Pierre Bengtsson po szybkiej akcji pochodzących z lewej strony i bankierów Jošinoriho Muta fantastyczne rozprawa zniszczył Roman Bürki.

Jednak to paradoksalnie Dormund, który objął prowadzenie. Zrobił wielki błąd korek Niko Bungert gdy prosta piłka się bezpośrednio do knagi Mchitarjana, a następnie sázkové kanceláře online piłka dotarła Aubameyanga idzie do Reus dwadzieścia sześć skrzydłowego w obliczu Karius znał 0 – 1

Martin Schmidt pobiera dziś zostały favorizovanějšímu przeciwnika więcej niż równej konkurencji, przed bramkę, jednak brakowało im jakość i trochę szczęścia. Po 34 minutach domu po faulu Sokratis powstał doskonałą okazję do wyrównania z rzutu wolnego, zabawne cios Samperio, ale kolejny świetny zabieg Burke wyciągnął nad poprzeczką.

Swiss Bramkarz dziś wystawiany naprawdę dobrze i dzisiejsze zwycięstwo Bet365 live swojej drużyny na pewno ma duży udział. Jednak jego odpowiednik kolega Loris Karius dzień odbywają się na powierzchni. Krótko po zaniku pecha w Sędzią dzisiejszego meczu Niko Bungert wysłany do upływu Aubameyanga i główny sędzia odgwizdał rzut karny. Trzeba dodać, że jeśli kiedykolwiek tam był faul, jak to miało miejsce przed linią pola karnego. W każdym razie, zarządził karę Reus doskonała Karius złapany.

Moguncja i był jeszcze w grze. Ale sobie z tym Unibet poker poradzić dzięki Bürkimu udało i 83 minut ekstra ubezpieczenie dodaje ostateczna Henrik Mchitarjan Wygrane Borussia. Ormiański piłkarz wziął Aubameyanga przepustkę, zaokrąglone bramkarza i strzelił przegląd. Po raz pierwszy w tym sezonie i Pierre-Emerick Aubameyang nie wynik, nawet z dwoma ASISTENCIA ale musi być zadowolony z mojego występu.