Aby wyjść z grupy, USK odmładza przed rozpoczęciem Euroligi

“Nie lubię ustawiać celów, ponieważ chodzi o to, jak zespół zdołał spasować. Do tej pory nie mieliśmy zbyt dużych kontrole przed Eurolidze, bo Liga czeska nie nam przegląd, „powiedziała w autokarze konferencji prasowej Natalia Hejková którego podopieczni wygrali otwarcie konkurencji pięć gier domowy z tą różnicą 34-95 punktów.

” Do tej pory nie wiemy gdzie możemy iść. Oczywiście chcielibyśmy wyprowadzić się z grupy i wtedy nic nie jest niemożliwe. Wierzymy, że z czasem zespół będzie grał coraz lepiej “, powiedziała. “To dla mnie odrodzenie kariery. Zespół jest nowy, cele są różne. Myślimy trochę inaczej. Zawsze jest interesująca praca z nowymi i młodymi graczami.I dla mnie osobiście jest to motywacja “- dodała.

Siedmiu graczy, w tym Laia Palau, Kia Vaughn i Sonja Pietrowicz,

“Zespół bardzo się zmienił, pozostawiając nam całą piątkę. Średni wiek spadł do 23 lat. Ale byli doświadczeni gracze, tacy jak Marta Xargay i nowa kapitan Katarzyna Elhota, na której ją zbudujemy. Amanda Zahui, Leticia Romer, Marija Režanová, która pragnie sukcesu. I wprowadzić drapieżnych młodzież „, powiedział Hejková.

Mniej komplikacją jest to, że na początku sezonu w ten sposób cierpią szereg poważnych urazów.Due więzadła ranny w kolano zabraknie Tereza Vyoralová, idzie o kulach także Aneta Mainclová i Veronika Šípová.

„Uderzyło nas szkoda nieobecność Vyoralová najbardziej przykro być częścią sił napędowych, ale mam nadzieję, że goją się szybciej niż nam się wydaje”, powiedział Hejková. “Mamy szerszy zasięg, więc zamierzamy siać spustoszenie. Ze względu Eurolize wzięliśmy i DeWannu Bonner, stopniowo pracował po jej ostatnim porodzie, „powiedziała.

W grupie, zespół USK konkurować z Bourges, Kursk, Polkowice, Galatasaray Stambuł, rolki Braine, Sopron i Villeneuve-d Ascq.

„Ulubiony nie tylko naszej grupy, ale całego konkursu, w obronie mistrz Kurskiem. Nie tylko utrzymać zespół razem, ale nadal mamy od Sonja Petrovic. Prawdopodobnie nie straci wiele.Potem Galatasaray wzmocnił się. Proces ten należy rozstrzygnąć między nami, Villeneuve-d’Ascq, Polkowice i Bourges. Miecz tworzy całkiem zdolną drużynę i może być czarnym koniem “- dodaje Hejková.