Athletic Bilbao – Sporting Gijón

Dziewiąta runda La Liga zakończy poniedziałkowe pojedynku pomiędzy Atletico i Sporting Gijon. Lwy powoli wychodzi z kryzysu na początku konkursu, a w czwartek, że zadařilo w Lidze Europejskiej. Sporting ma jednak również złe formy i często udaje się zaskoczyć nawet na odkrytym korcie tenisowym.
Baskowie po katastrofalnym początku sezonu, kiedy pierwsze pięć gier, cztery przegrał, powoli wsiada do zwykłego komfort gry. Zespół prowadzony przez doświadczonego trenera Ernesto Valverde wygrał ważną psychologiczną pewność siebie po zwycięstwie nad Walencji w domu, a potem już tylko nieco brakowało zwycięstwo w La Coruna. W czwartek, w Lions dodatku są one przedstawiane w dobrym świetle w Belgradzie, gdzie Partizan skonsultować się z lokalnym mistrzowsku 2: 0 i przeniósł się do szefa grupy L Ligi Europejskiej.
Po pierwszym zwycięstwie na boisku przeciwnika w tym sezonie Valverde był bardzo szczęśliwy. “Po remis praktycznie wygrywając mecz na Riazor w końcu wyciągnął dobrze grał spotkanie na przeciwnika skoku do zwycięskiego końca. To daje nam siłę psychiczną do innych meczów i wierzę, że będzie to odskocznia do końca sezonu,” pochwalił Valverde, który również docenia fakt, że jego zespół miał jeden dzień więcej czasu na przygotowanie się do meczu z Gijon. czytaj więcej:  Bet365-www.bonusz-online.com/bet365
Krajowe Benat Etxebarria piłkarze rozwijać się w szczególności, kto był w Belgradzie, najlepszym graczem na boisku, a jego występ też ważnym celem na 2: 0TH “Jego wydajność nie dziwi mnie Jeszcze w ubiegłym sezonie pokazał kilka mecze wielkich spektakli Jest przykładem dla innych, jak Xabi Etxeita -.. Gracz, który będzie ciężko pracować, aby dostać się na najwyższym poziomie i był w stanie wykorzystać swoich możliwości na trawniku,” powiedział trener domu, który może Radość również powrót uzdrowiony skrzydłowego Iker Mauniaina, że ​​po sześciu miesiącach doléčil zerwane więzadła w lewym kolanie.
Sporting mimo lepszej pozycji w tabeli nie iść do meczu w roli faworyta. Klub z Asturii jedzie do pobliskiego domu Bilbao po strzelaninie z Granady, który ostatecznie zakończył się remisem 3: 3, gdy w ustawieniu szóstej minucie zabezpieczone w domu co najmniej jeden punkt Miguel Guerrero. Gijón, jednak dostaje punkty, zwłaszcza w meczach na świeżym powietrzu, gdzie overmanouvers siedem z dziewięciu punktów zgromadzonych, więc Lwy miały konkurencję rekrut zbyt lekko. Ostatni raz poniosła Espanyol, który był przed własną publicznością Sporting stracił gola w ustawieniu 2: 1.

http://bonusz-online.com