Azarenka nie przyznać niespodziankę, Cepelova pokonał 6: 3, 6: 3

Wimbledon. Słowacka tenisistka Jana Čepelová (178 Stanowisko WTA) nie powiodło się w trzeciej rundzie singli Wielkiego Szlema na Wimbledonie.

W pozycji stracił kwalifikator na trawie All England Club favourised dołączone przez Victoria Azarenka Białorusi dwóch godnie 3: 6, 3: 6

Cepelova złożony sympatyczny wojowniczy wydajności i jakości stemple z widowni kilkakrotnie zdobył wielkie brawa w decydujących momentach niemniej wyraził bardziej doświadczoną byłą numer jeden na świecie. Cepelova: Atmosfera była fantastyczna

Cepelova był mimo przegranej Azarenka z przeniesionego wydajności spełnione.

„To był bardzo dobry tenis, można spojrzeć na to Skoda początku drugiego seta, kiedy miał dwie szanse odbić sie 3: 1., Brejkbaly ale nie używałem.Przed meczem nie byłem nerwowy w ogóle. Poszedłem do sądu, z tym, że nie mam nic do stracenia, mogę grać zrelaksowany i starają się zaskoczyć. Atmosfera na trybunach była dzisiaj fantastyczny. Cieszę się, że moi ludzie klaskali po ładnych kresek „powiedział Cepelova.

słowacki tenisista rozmawiał z tegorocznego Wimbledonu wielką satysfakcją.” Przetrwanie w tym turnieju wspaniałego dwa tygodnie. Każda jedna wygrana Bardzo doceniam, chyba najbardziej zwycięstwo nad Medina Garrigues w meczu, w którym zagrał w drugim secie 2: 5 Nie mogę się doczekać następnego Wimbledonu. Cieszę się, że dzięki udanej Grand Slam debiut pozycję znacznie polepším użytkownika. W ostatnich miesiącach zmieniłem moja gra trochę. Próbuje grać odważniej i bardziej aktywny, bardziej na przodzie atakującej.To przynosi owoce „, powiedział Cepelova. Życie Success

Cepelova osiągnęła w swoim debiucie w konkursie głównym na imprezach wielki sukces cztery Życie w kategorii seniorów. Trener Zverenky Petra Hubera wygrał w tegorocznym Wimbledonie, w tym kwalifikacji pięciu gier.

w pierwszej rundzie głównej pająka znokautował byłego numer świata juniorów jeden Francuzka Kristina Mladenovic w 2 rundzie przywdział dvadsaťšestku Hiszpana Anabel Medina Garrigues, choć w drugim secie już przegrywał 2: 5

Cepelova od A Wimbledon gładzi składkę 38,875 funtów i 160 punktów w rankingu WTA.Po zakończeniu trzeciego turnieju Grand Slam roku znajdą się najwyższe w karierze.

ośmiu Azarenka wchodzi Serb Ivanovic Ane.

zmaga ma innego Słowacja. Dominika Cibulková z Daniela Hantuchová udało się z drugim z pary podwójnych i Czech Andrea Hlaváčková Lucie Hradecká uległ prostymi zestawów 2: 6 i 4: 6

Janette Husárová i Hiszpan Marc López stracił z nim w pierwszej rundzie sobotę podwaja z dobrze mieszając nenasadenými Austriacy Tamira Paszek i Julian Knowlem przez 51 minut, 1: 6, 2: 6Victoria Azarenková (BLR-2). – Jana ČEPELOVÁ (SR), 6: 3, 6: 3

Cepelova czynnik zastraszania wyczerpującym nazwę rezonansową tylko pierwsze zgłoszenie Azarenka z powrotem na drugą stronę otoczki wielkiej wygranej zamian.

Mistrz Australian Open po ucieczce w trzecim GEME rzeczywiście objęcie prowadzenia 3: 1, ale Cepelova nezložila broń i wyrównał na 3: 3, jak zaprezentowano kilka demonstracji backhand obhodení.

Azarenka w ciągu najbliższych minut zwiększona agresywność administracji i powrót ale przyspieszył grę i dzięki kręgowy trzy gry wygrał pierwszego seta na swoją korzyść.

Już na początku drugiego aktu umieszczony sztywny opór Cepelova Azarenka.To może wygrać więcej wymian z linii bazowej i „maraton” czwarty GEME być dostępne trzy brejkbaly, ale Azarenka wyrównał na 2: 2 miejsce

W piątym GEME może okazać Cepelova 12:40 i utrzymania przynosząc pod stanu 3: 3, ale stracił służyć Azarenková przeciągnięciu mecz do pomyślnego zakończenia.Przy wyniku 5: 3 przekształca BIAŁORUSI ostrza, jeśli podawany raz pierwszy punkt dopasowania.

Viktoria Azarenková (Biel.-2) – Jana Čepelová (SR) 6: 3, 6: 3

Petra Kvitová (Cz-4) – Warwara Lepčenková (USA) 6: 1, 6: 0

Serena Williams (USA-6) – Jie Zheng (CHN-25) 6 7 (5), 6: 2, 9: 7

Jaroslava Švedovová (. Kaz) – Sara Erraniová (Tal.-10) 6: 0, 6: 4

Ana Ivanovičová (Srb.aČH-14) – Julia Görgesová (nem.-22) 3, 6, 6: 3, 6: 4

Roberta Vinciová (Tal.-21) – Lucic Mirjana (HRV). 7: 6 (4), 7: 6 (3)

Francesca Schiavoneová ( Tal.-24) – Klára Zakopalová (Cz) 6: 0, 6: 4

Tamira Paszeková (A) – Yanina Wickmayerová (B) 2:., 6, 7: 6 (4), 7 5

Maria Šarapovová (Rus.-1) – Sabine Lisická (nem.-15)

Kim Clijstersová (B). – Angelika Kerberová (nem.-8)

Agnieszka Radwanská (Poľ.-3) – Camila Giorgiová (I)

Maria Kirilenková (Rus.-17) -. Šuaj Peng (CHN-30)

Serena Williams (US-6) – Jaroslava Švedovová (Kaz).

Francesca Schiavoneová (Tal.-24) – Peter bloom s (CR-4)

Tamira Paszeková (A). – Roberta Vinciová (Tal.-21)

Ana Ivanovičová (Srb.aČH-14) – Viktoria Azarenková (Biel.- 2)

Andrea Hlaváčková Lucie Hradecká (Cz) – Dominika CIBULKOVÁ Daniela Hantuchova (SR) 6: 2, 6: 4.

Tamira Paszeková Julian Knowle (A) – Janette Husárová Marc López (SR / ESP). 6: 1, 6: 2 do 51 minut (23, 28)