Cagliari Calcio – Udinese Calcio

Каляри Калчо казва сбогом на Висшата лига със стил! Този следобед, той успя да покаже своята публика страхотно шоу, в което голяма част също Удинезе Calcio. В битка на двата отбора спадна общо седем гола! Всички спорна игра има Бруно Фернандес, който е бил ударен в Бет365 правото и грешен целта.

Вратар Бъркич вече трябваше да бъдат приписани на строги мерки срещу удар от средната дистанция от лявата страна, следващата възможност се прибрах у дома стрелец Марко Сау. Théréau стичаше Дълго подаване отляво, но топката беше готов. Rozeběhnutému срещу Perico побърза Бъркич и топката мина. След тринадесет минути Marco Sau имам голям Бет365 рекорд минута, премина атака опоненти и prostřelil вратарят Симон Scufetta – 1: 0 за дома Каляри.

След осемнадесет минути той бе фаулиран от Joao Pedro Manganiello и съдии подредени стандартна ситуация. Сега Joao Pedro застана до изпълнението й, отдаване под наем на топката, като го натиснете от стандартното му положение и след това уволнен по-точно гредата. След двайсет и пет минути до Самуеле Лонго се завтече от защитата, стреля голям ъгъл от лявото Бет365 крило и привлече Scuffet е с голяма операция. Смятате други действия предприеха Sau, който е начело на топката и Scuffetovu гол. Една минута преди края на топка уцели Лонго работил, но вратарят Scuffet справят. more: Бет365 бонус – www.bet-zalagane.com/

Една минута преди края на Удинезе успя да намали. Родриго Агире топка работил в вар и се затича с него до портата. Въпреки че имаше под натиск, но все пак успя да завърши точно под гредата – 2: 1-ва

Мачът останаха десет минути, но в никакъв случай това не беше всичко. Десет минути преди края на мача красива сутрин зад наказателното поле изгорени Бруно Фернандеш. Същият играч но също така от другата страна. За негово нещастие, защото пет минути преди края на Бет365 подаване Saua попаднали в собствената си врата! Удинезе все пак искаха да драматизира минута, а той е бил успешен, само три минути по-късно. Паскуале записано вар-свободна Théréauovi Кирил, който не се препоръчват и завърши на полувремето интересна игра! Каляри спечели една красива игра, 4: 3.