Chory już kąsa na napiwku. Pod jego okiem trener Ołomuńca Jílek chce go wspierać

Podczas wstępnego pojedynku ze słowackim składem Šamorín, po raz pierwszy oddał karę za faul Moulisa w środku bramki. A następnie zdobył pozycję strzelecką Shimona Falta, który zdołał zwiększyć wynik połowy do 2: 0 strzałem z dystansu środkowego do czołowego. Ostateczna 3: 0 w drugiej połowie została wykonana przez Bidje Manzia, gdy miał dużo czasu w polu karnym za centrum Surzyna. „W końcu zajęło!” Oklaskiwała zwykle zbrklému teammates Pacjent już na peronie.

Trener Vaclav Jilek ich głównym obraźliwe wsparcie po pół zapisane.

Mecz zakończył cztery minuty wcześniej z powodu deszczu to nie miało sensu zmoknąć. “Cieszę się, że grałem w pierwszą połowę” – uśmiechnął się Chorus, jeden z trzech filarów przedłużających kontrakt z Haną.Podobnie jak pomocnik Plšek i stoper Radakovic.

“Ważni gracze. Chcieliśmy zachować oś „Jilek zadowolony, że Sigma chociaż nadal nie wprowadzają nowy właściciel ubezpieczył swoją przyszłość.

Samorin powracających do czeskiej ekstraklasy nie sprawdzić. Blue próbował się dowiedzieć, jak otwiera puszkę. Nie bardzo dobrze, chyba że masz dobry otwieracz.

środkowy pomocnik David Houska, silnik gry Ołomuniec, choć nie wie, co zrobić z piłką, zanim jeszcze przejmuje, a więc pomysł pierwszy, który w pierwszej połowie charakteryzuje wspaniały pionowy wyłożone szansa Pavel Moulis, ale chciałby průnikovek Sigma potrzeba więcej. Bardziej prawdopodobne jest to, że szansa spala Moulisa nie tylko.Martin Hála, wycofał się z obrońcy na skrzydle, z ładnym ujęciem głaszcząc poprzeczkę.

“Długotrwała choroba,” Jílek westchnął. “Mamy typy graczy, którzy podejmują ryzyko lekko. To czternaście dni w lidze, chcemy pracować na ostatnim etapie. Ale to nie jest pytanie księżyca, chociaż mówię to od półtora roku i jak dotąd nie udało nam się go poprawić, abyśmy mogli być skuteczni. Ale mieliśmy dużo kontroli. “

Šamorín nie zrobił nic z wyprzedzeniem, tylko raz Reichl musiał trafić strzał przez ścianę. Jest tak dlatego, że kolega z drużyny pociągnął hamulec i faulował po złym starcie. “To była mała próba obronna, ale zamierzano spróbować rzeczy obraźliwych. Chcemy zastosować pewne zasady, które odniosły sukces. Aż do ostatniego etapu.Luz będzie koncentrować się głównie na dwóch meczów, „mówi mecz Jílek środę w Polsce Opalenicy przeciwko Maccabi Haifa i sobotę z Omonia Nikozja. „Jakość rywale, którzy byli w Lidze Mistrzów, badamy również.”

Po sobotnim meczu zawężony do domu kadry młodych zawodników przyniósł dwa: pomocników Antle i Ambrozek wyglądające klub gospodarzem. „Nacisk będziemy mówić o innej zwężenia” Jilek powiedział, że nadal chce wzmocnić zespół. „Aktywna jesteśmy, ale chodzi o to, co możemy sobie pozwolić. Wciąż staramy się zwiększać konkurencję głównie dla graczy pozycja podhrotového.Jeśli nie było możliwości, udaliśmy się po niej. „

Sigma wypożyczenia z opcją już przyniósł Michał Obročník defensywny pomocnik, środkowy obrońca i napastnik Roman Poloma Zdenek Linhart. Najbliżej raportu znajduje się Obročník. Początkujący dwa tygodnie czeka prawdziwy początek sezonu. W Mlada Boleslav, a następnie gospodarze Liberec, jedzie do Pilzna

„Aby złapać miły”, uśmiecha Chorych. „Będziemy wkrótce zobaczyć, jak my”, Jilek zakończone. Uważa on, że Sigma będzie mieć szybkie przejście do ataku i powrotu do elitarnego domu ona udaje. Obawy o spadku w trzecim rzędzie Olomouc w głowicy lub włókna.