Chris Ashton przegapić Six Nations po apelacji 10-tygodniowego bana odrzucony

Niezależny komitet odwoławczy zdecydował, aby nie dopuścić odwołanie przez skrzydła Saracens przeciwko 10-tygodniowego zawieszenia europejskiej zawodowej Klub Rugby ogłoszone.

Ashton została zakazana po cytowany przez nawiązanie kontaktu z przeciwnika oko podczas meczu Pucharu europejskich Mistrzów pomiędzy Saracenów i Ulster ostatniego miesiąca.On będzie za darmo zagrać ponownie w dniu 28 marca.

Ashton wyciągnął Marshall na ziemię z lewego ramienia w pierwszej połowie meczu, jednocześnie chwytając twarz Irlandia International z jego prawej strony.

urzędnik sądowy oglądali walki jako przestępstwo czerwone kartki, które narażone Marshall na ryzyko poważnych obrażeń, ale Saracenów twierdził, że 10 tygodni była zbyt ciężka kara za incydent.

Ashton imponująca klub miał postać pozornie umieścić go na drodze do wycofania przetestować ten termin, a Anglia otwierając swoją kampanię Six Nations przeciwko Szkocji na Murrayfield w sobotę.28-latek nie reprezentował Anglię od czerwca 2014 roku, po zdobyciu 19 prób w 39 testach. – I że oczekiwania będzie teraz kontynuować

W tym sezonie w Sześciu Narodów kończy się w dniu 19 marca, dziewięć dni przed Ashton może . zagrać jeszcze raz, choć będzie on dostępny dla Saracenów “Champions Cup ćwierćfinale przeciwko Northampton w dniu 9 kwietnia

Ashton w oświadczeniu:” Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszej decyzji, ale teraz planuje patrzeć w przyszłość do końca sezonu i pracować tak ciężko, jak tylko mogę podczas mojego zakazu.