Città di Palermo – Chievo Verona 1:0

Bardzo zabawne mecz pomiędzy Palermo i Chievo końcu zdecydował jednej bramki, doświadczony napastnik Alberto Gilardino. Sycylijczycy wziął trzy punkty awansował na dwunastym miejscu, Chievo jest czternasty.
Pierwszy strzał na bramkę próbie posłał Castro domu, rana nie było złe, ale to poszło nad poprzeczką. Chievo miał na tym etapie meczu w lekko górną ręką i pobiegł 19.minutě z innym przypadkiem Alberto Paloschi. Atakujący Osły Fly pokonać strzał techniczny oraz zasahnuvšího Sorrentino. Palermo, w wielu ofensywnych naukázalo i do fabuły pierwszej połowie zszedł raczej przedwczesne podstawienie dla Lazaara Daprelu. Widzów na stadionie w połowie pusta Renzo Barbera były wydarzenia z pierwszej połowy w ogóle zadowolony.
Druga połowa rozpoczęła oprócz przemian Gospodarze Chievo szanse. Alberto Gilardino może mieć większą szansę, aby rozwiązać swój koniec w końcu pokryć bramkarz Bizzarri. W 57.minutě wielkim Paloschi opiekować się Wysunięta i popędził sam na Sorrentino, główny bronią ofensywną Chievo, jednak nie poszło dobrze i duża szansa nic. Nr cele, nawet po dobrze grał rzutu wolnego prosto do domu, gdy Hiljemark przeniesiona do Čočeva których przekroczone pierwszą bramkę. Gra zasugerował, że kto może strzeli pierwszą bramkę, jest prawdopodobne, aby wygrać cały mecz. I to zostało potwierdzone w 71.minutě dośrodkowania z rzutu rożnego wisiał w powietrzu Andělkovič, jego główka odchylona w przód Bizzarrim Alberto Gilardino i fałszowany Renzo Barbera wybuchła radość.
Chievo, a jednocześnie miał około dwudziestu minut, aby odpowiedzieć, ale Palermo nie pozwolił mu nic zrobić. Jedynym celem Alberto Gilardino i zdecydował się na trzy punkty do domu Sycylijczyków.

więcej informacji: Bet365 – www.bonus-se.com