Cudowna historia Mo Farah: serce radości zostało zastąpione przez wściekłość

Program nazywa Złap mnie, jeśli potrafisz (Złap mnie) i być może pierwsze wrażenie wydawało się iść na reality show Saturday dla zespołów rodzinnych. Ale zamiast żartów, to wciąż zaskakującego odkrycia o poszukiwaniu przypadków, a teraz na dopingu. Starożytny, chyba nieuzasadniony, ale tak katastrofalne.

strażników stacja brytyjska BBC stwierdził, że Alberto Salazar złamał zasady dotyczące substancji zakazanych w 2002 domieszką amerykański biegacz Galen Rupp, który w tym czasie miał tylko szesnaście lat, i że igrzyska Londyn 2012 zakończył tuż za Farah sekundy w wyścigu na 10000 metrów.

„celowo kłamią!” błaga amerykański trener i zaprzecza doping insynuacje.Ale największa siła uderza jego ładunek Farah, choć nic nie wskazuje, że będzie jakoś nieuczciwe praktyki namoczone.

„Moja reputacja jest zniszczona! Nic nie zrobiłem, a moje imię jest pomieszane. Zabijasz mnie – warknął. „Jestem czysty sportowiec, jestem absolutnie przeciw narkotykom i każdego złowionego powinien dostać zakaz dożywotnią”.

Podwójny mistrz olimpijski powinien przygotować się bronić dwa złote medale na mistrzostwach w Moskwie, powinien połknąć kilometrów i w niedzielę miał być w Birmingham na początku piętnastej rundy w Diamentowej Lidze.Zamiast tego, przyznał: „Jestem emocjonalnie i fizycznie vycucaný.” A rasa nie uruchamia się. „Przepraszam wszystkich, którzy kupili bilet dla mnie, ale nie mogłem się skoncentrować.”

trzydzieści dwa Farah i Salazar pociąg w Stanach Zjednoczonych od 2011 roku, zbierając wszystkie wielkie sukcesy razem. Ale trzeba zdystansować się od niego, teraz słyszy biegacz niemal ze wszystkich stron, ale pomimo wyzwań Sojusz nie zamierza niczego zmieniać.Na razie.

„Mo, mogę to udowodnić, że są tylko zarzuty, mam dowody” Farah usłyszał w telefonie. „Ale następnego aktualności Chcę usłyszeć jak najszybciej,” odpowiedział Brit i dziennikarze w Birmingham pewność, że będzie to pierwszy od Salazar pozostawia gdy zarzuty potwierdzone.

Brytyjski Athletic Association nie jest kontynuowana współpraca dotyczy, jednak program zdrowia i odżywiania Farah również kieruje i nadzoruje jego testy. “Mo nie ma nic do ukrycia” – mówi Neil Black, dyrektor wykonawczy Unii. Brytyjska koalicja, szef lorda Coe, broni reputacji amerykańskiego trenera: “To pierwsza klasa. Znam go od 35 lat. “

” Naprawdę parze mad o sytuacji, „mówi Farah. “To nie jest ani słuszne, ani sprawiedliwe. Muszę wiedzieć, co się dzieje.Czy to prawda, czy nie. “