Czas na testowanie się skończył. Hradec dobrze wystartował z wysoką wygraną

Czas testowania zakończeniu czasu następnej on będzie albo procesowe kubek lub drugi podział punktów.

Piłkarze Hradec Kralove grał ostatni mecz tegorocznego letniego treningu na tydzień czeka na pierwszej rundzie kubka, a następnie Mol Cup Dzielą się one na konkurencji drugiej dywizji.

Czy to wszystko przejść po w czwartym meczu, który grał na zgrupowaniu w Usti nad Orlicą, wygrał. Tym razem z. 5: 1 nad krajowym třetiligovým przybysza

“Obóz treningowy spełniła swój cel, co mówiliśmy, że udało nam się spełnić”, powiedział trener bramkarz zespołu Hradec Karel Podhajský

. Oprócz szkoleń również wszystko cieszył się do pełnych meczów we wszystkich czterech dostał niemal wszystkich graczy nawet szansę pokazać trenerów.W przeszłości nie stosuje się do kontuzjowanego Zondra i Janousek, którzy koncentrują się wszystko nie odstąpić, Vasek, który z powodu kontuzji opuścił przedwcześnie domy i Vlkanov którym zespół nie pozwolił drobne problemy zdrowotne.

Wręcz przeciwnie, po powrocie z Mistrzostw Europy gracze w wieku 19 lat w Gruzji ponownie grali w koszulce Hradec w Czechach. „To jest w porządku, ale nie grał dużo to będzie miał trochę coś do nadrobienia,” powiedział Podhajský.

Trenerzy zostały wysłane do dwóch różnych okresów półtrwania dwóch lokomotyw, był drugi udany. Tutaj po raz pierwszy przyniósł pětačtyřicetiminutovka zwinny, wojowniczy futbol z obu stron. Hradecowie częściej trzymali piłkę, a dom opierał się głównie na szybkich kontratakach.Nie trzeba dodawać, że mają minimum bramkarz Vízek nie mają do czynienia z jakimkolwiek przeciwnikiem szansę.

strzelecką tę połowę, ozdobiona jedynie otwory, ale jego celem było warto. Tuż po jednej czwartej gry, Hradecowski bek wystrzelił z prawie trzydziestu metrów, a jego strzał przestał strzelać w bramce gospodarzy!

Druga połowa tuż przed startem ponownie potwierdziła, że ​​Martan-Pázler pracuje wspólnie. W 49 minucie piłkarze wyprowadzili się na prowadzenie 1-0. Po chwili obydwoje powtórzyli nawzajem swoją współpracę, ale tym razem Pázler nie skorzystał z dobrej okazji.Mimo to jednak Hradec napastnik druga bramka w meczu zdobył gdy kwadrans przed końcem powiększył prowadzenie swojej drużyny już 5: 0-ty

Na Pázler było już siódmy cel to przygotowanie lato, plus trzeci raz udało się umieścić dwa gole w jednym meczu.

Zwycięstwo nad Usti nad Orlici do Hradec był już siódmy w przygotowaniu tego lata, kiedy tylko dwa drużyna przegrała. W obu przypadkach doszło do bitwy z zespołami z 1. ligi, Hradec nad siły były Bohemians 1905 i Jablonec.

Podobnie jak w większości poprzednich meczów miał Hradečtí trenerów nawet w Usti nad Orlicą dostępne dla każdego nowego gracza, który Latem ruszałbym na wschód. Mimo to przynajmniej na początku sezonu powinien nadejść.W grze jest lewicowy obrońca lub pomocnik, ale klub stara się także o jednego napastnika. Podczas szkolenia lato Hradec Mimo dwóch piłkarzy po lewej stronie jego raportu próbował, ale nie serbskiej Mladenovic ani rosyjskich trenerów Lužiny Hradec przekonany. Ponadto obaj zranili się bardzo szybko po przybyciu na wschód Czech i nie mogli trenować ani grać.