Czech w końcowej Fed Cup: Są Kvitova i Pliskova brakuje Safarova

Elita para Karolína Plíšková i Petra Kvitová czeskich tenisistów wyruszył do walki z Fed Cup hat-tricka. Kapitan Petr Pála dzisiaj nominowany do finału przeciwko Francji również Barbora Strycova i Lucie Hradecka. Przy wyborze przeciwnie, brak wsparcia Lucie Šafářová tradycyjny, finalista French Open w 2015 Grand Slam singli mistrz w grze podwójnej. Mecz finałowy zostanie rozegrany w dniach 12 i 13 listopada w Strasburgu, czeski zespół będzie dążyć piąty tytuł w ciągu sześciu lat.

„Przy takim montażu, aby przejść do finału we Francji jest zadowolony . mamy bardzo silny zespół i myślę, że tam w roli faworyta, z którymi mamy popasovat.Do tej pory to zawsze było, i mam nadzieję, że możemy zrobić to teraz, „powiedział Pál na konferencji prasowej.

Dwa razy Wimbledon mistrzem Kvitova, który miał znaczący udział triumfach w 2011, 2012 i 2014 roku, wraca do raport po jednozápasové przerwie. lider zespołu będzie finalistka US Open i świat numer pięć Pliskova, bohaterka zeszłorocznego Pradze finale przeciwko zasłonami naciąć że ciągnie czeskie wybór w tegorocznych meczów.

Karolína Plíšková i Świat Jedenaście Kvitova powinien interweniować singli ale będzie gotowy w tym roku spokojnie grać Strycova, który w rankingu dwudziestu zamyka elita.W deblu może pala budować Pliskova z wujków, którzy wspólnie postanowili finale z zasłonami naciąć w półfinale w Szwajcarii znowu udało Pliskova z Hradecka.

„francuski pewno nie doceniać. Mamy ostateczny duże doświadczenie i jesteśmy jedną wielką kiść. Posiadamy razem, co jest ważne i pomaga występów, które służą weekend „, powiedział Strycova, która czeka na drugi finał. „Motywacja do wygrania jest wciąż ten sam. Graj inny końcowy jest niesamowity i daje nam energię,” dodała.

W raporcie nie Lucie Šafářová, obecny świat sześć podwójnych, że pierwsze dwa tegorocznej rundy zawodów nieodebranych z powodu choroby. W rankingu singli spadło do 40. miejscu.Dlatego kapitan poprosił, aby być w ostatecznej odpowiedzi. „Jej sezon był niepewny i nie mógł zrobić trening, więc nie wolno go. Jeśli nie daj Boże ktoś coś się stało, byłbym gotowy, aby w końcu przyjść”, powiedział Pala.

kpt Francja Amelia Mauresmová prawdopodobnie wywoła szczególnie okazały para Kristina Mladenovic i Caroline Garciaová. Zarówno grać single, a razem tworzą górną podwaja parę i przyczynił się do półfinałowego zwycięstwa nad Nizozemkami. Francja wygrała konkurencji drużynowej kobiet dwa razy, ostatni raz 13 lat temu

Czeski zespół ma zrównoważony budżet z Francji. 3: 3 meczów.Zeszłoroczne półfinały w Ostrawie tenisistów krajowy wygrał 3: 1., Zdecydowano dla singli trzecich

We Francji grał ostatni raz dziesięć lat temu, w promocji rundzie Grupy Światowej, gdy czeski zespół pokonał 2: 3.