Czesi pokonali Hrubého, Czesi pokonali Ukrainę 2: 1

slavista Gross podczas gry na Euro prawdopodobnie nie będzie pasować dlatego ostatecznej nominacji. Wciąż przygotowując się do zespołu i trenera Dovalila, postawił go w ostatnim kwartale roku. Młody pomocnik został nagrodzony przez uderzenie z tyłu jego wapna, który zatrzaskuje laskę i uratować zwycięstwo.

Co jeszcze próba o mistrzostwo przynieść? Ciekawa i szybka piłka nożna na mokrym trawniku, ale także wiele nieścisłości i niesprawdzonych wydarzeń. I kolejny Czech cel: w ciągu 24 minut, trzymając się za wapna Prikryl, w trudnej sytuacji, uderzył piłkę pięknie, a on zanurzył się w ukraińskiej sieci

Ukraińcy zagrożone głównie z szybkich kontrataków, jedną zaletę. W 73.minut, prowadził piłkę przez szesnaście Chljobas, twarde strzałem w słupek i mija Koubek, którzy odchytal czas w całym meczu, nie interweniować.

W przeciwnym razie pokazał jakieś pewne zabiegi, a szczególnie nogami lepsze wyniki niż Pawlenko że odchytal dziewięćdziesiąt minut w sobotę meczu. Widocznie tak powiedział lider strona, decyzja nie trener Dovalil kolejny tydzień.

W momencie ataku wysłana czeskiego trenera zaskakująco pomocnik Masopust, który często stosuje się przemiennie stanowisk z objętych i w drugiej połowie było już osiadł na stałe na krawędzi kopii zapasowej.Aby zaatakować następnie wyrzucana Kliment, jak wydajne, jak w sobotę, kiedy dał gola, a drugi nagrany, ale nie było.

Być może najlepszy czeski gracz był pomocnik Frydek, że po prawej stronie nie Ukraińcy przyspieszyć w duże kłopoty. Było kilka szarpnięć i sprytnych przejść, często niebezpiecznie skoncentrowanych. Kiedy na przemian 61 minut, tłum czeskich fanów, którzy są w Zell am See przyszedł zobaczyć go brawami.

Oprócz widzów pod dachem niewielką trybunę lokalnej stadionku utrwalonego i ukraińskich zastępców, którzy nie chcą tłum do bardzo duża ławka zapasowa. Szef Pilzno Tomáš Paclík, który przybył do Austrii w poniedziałek, siedział krótko.Patrzyłem „ich” John Baránek środkowy obrońca, który grał cały mecz i prawdopodobnie będzie się w formacji startowej przed Duńczykami.

Tempo było wysokie ponownie i było jasne, że Czesi zmagają się zgłosić do meczu otwarcia Euro. Może pomocnik Janos przeciwnik nie wahał się ścierać i prześladowanie sędziego linii bocznej musiał pokazać mu żółtą kartkę.

Trener walcowane raport Dovalil ponownie, kiedy został zastąpiony w przerwie trzech graczy, a po godzinie czterech kolejnych grach. Murawa i dostał otwory Vavra, którzy są w ostatecznej nominacji, ale zespół przygotowuje się dalej. Kolejny wyeliminowany, stoper Poloma, nie grał lżejszych kontuzji.A ostatni z rozczarowanych, Hrubý, ostatecznie zwyciężył.