Czeskie wioślarzy zdominowane mistrzostw świata półfinału kajakarzy: 1. Tunka 2. Prskavec.

Pierwszy błysnął na kanale w Rookie Lee Valley w reprezentacji čtyřiadvacetiletý basenów Andrzeja. Zaczynał jako dwudziestą cztery kilkunastu półfinalistów, ale bezbłędna jazda i ostatecznie osiadł 89.28 mistrzowsko na czole. – I nikt nie mógł go zdetronizować

Najbliższe że miał dwadzieścia dwa George Prskavec, dwukrotny mistrz Europejską oraz Wicemistrz świat 2013. jej napięty, wyglądać tak ryzykowne, ale zawsze udane karty miejskiej cele wywołało zdumienie miał podczas swojej podróży. Na mecie, po czym spadła o zaledwie 13 setnych za kolegą.

Czeski duet zdominował półfinału.

Tylko trzeci i najbardziej doświadczony był smutny.Trzy poking Lawrence Hradilek oznaczało koniec jego nadzieje na kanał, gdzie trzy lata temu zdobył olimpijskie srebro.

“Przykro mi, że to wstyd. Czuję ogromne wsparcie od kibiców doceniają, a ja jestem bardzo przykro, ponieważ nie będzie w finale “powiedział Hradilek. “Ale to jest tylko sport. Nie wziąłbym go w całości jako tragedii. Nie jestem jedyną osobą, z szerokiej gamy ulubionych który zakończył się tu w półfinale. Więcej niż wynik żałuję tych trzech trąca “.

Półfinał i stał się światowym liderem Neveu z Francji, który zajął jedenaste, a także w odniesieniu do liczby światowej Schubert z Niemiec.Również przestał działać velezkušený niemieckiego Aigner.

Hradilek wziął pierwszy strzał, cel już na trzecim miejscu. “Wtedy chciałem iść na pewno, ale lubię go tam zmastil. Wtedy byłem pod zaczęło więcej pedałowania, ale nie było innego smutne wywiercenie w protivodě a potem pójdę na chybił trafił “.

vavřinec hradilek Canoe Slalom Mistrzostwa Świata ICF w Londynie.

ponieważ procedura oddziela go 1,09 sekund wystarczy, by stracić jeden grzebie. Potem stanął na trawie obok toru, obserwując nawzajem i myśl: “Chcę, aby coś zmienić, aby być wyrzucony do przygotowania olimpijskiej.Jakiś impuls musi przyjść. “

, który powinien iść, on oczywiście przemyślane. “Ale nie będę jeszcze powiedzieć,” powiedział. “Ja kajak slalom wciąż naprawdę cieszyć się nim i jestem uzależniona. . Ale coś trzeba zrobić inaczej “

Hedgehog dostał kulis przestał działać singlkanoisté

Podobnie jak Tunka i Prskavec południu będzie na medal canoeist także Kateřina Hošková, który pojechał w półfinale neolympijské Kategoria C1 kobiet czwarty najlepszy czas. Tereza Fišerová zostaje wyeliminowany na 15. miejscu.

W finale, natomiast nie wprowadza żadnych czeskiego singlkanoistů.Trio Jane Rak i jeż do niego zakwalifikowane do.

“Jeśli nie eskalować do finału, jakby tu nie było”, wypowiedziane w frustrację po półfinale Stanislav Jezek. “Tyle czasu spędzamy tu przed treningiem, a potem okazuje się, że sposób. To frustrujące. “

Zwycięzca Pucharu Świata w Pradze i piątym człowiekiem w Igrzysk Olimpijskich w Londynie, a on popełnił błąd w pierwszym i upstream bramy. “Dlaczego ty ryzykować” zareagował natychmiast jego trener Jiri Rohan, a mimo to wciąż nadzieję “. Z jednej grzebie go do Stana wciąż może działać”

Jeż, potem próbował zaszczepić stracony czas, ale nawet ten wysiłek, aby odnieść sukces nigdzie.Padesátivteřinovou wziął karę na liczbę bramek 18 i innego wywiercenie w jednadvacítce.

“Popełniłem błąd uczeń w pierwszej protivodě na torze, byłem bardzo zdenerwowany”, wtedy prezentował swoje przemówienie. “A reszta, to już trochę gra hazard przypadek jeśli mogę umieścić go bez tłuszczu. To nie działa. Ten utwór nie wystarczy drużynie. Trzeba zejść naprawdę dobrze. “

W tym roku 38 lat Hedgehog wrócił do drużyny narodowej w sezonie wciąż najlepszym z Czechów. Lista rozpoczęciem mistrzostw świata był najstarszym z wszystkich singlkanoistů.W przyszłym roku chce sprężyny walczyć o igrzyskach w Rio, ale również oblicza, że ​​reprezentacja musiała walczyć nie muszą.

“Tam na pewno nie będzie żadnego oświadczenia, że ​​rzuciłem. Robię ten sport, bo go kocham. Może nigdy nie widzieli na Pucharach Świata i Mistrzostw Świata, ale o wodę i ras dala zatrzymać. I być może, ci młodzi agresywne tendencje. Liczyć się z tym, że ten moment nigdy nie przychodzi. “

” kule “dla brakujących bramy w końcu znalazł się w półfinale w ostatniej trzydziestym miejscu. Najlepszym z Czechów był piętnasty Michal Jane (2.09 sekund z procedurą), w dniu 26miejsce było Tomas Rak.

Lokalizacja Jáněho oznaczało przynajmniej zapewnił witryn Czeska olimpijskich. Będzie walczyć z dziesięciu krajów najbardziej udanych, Czesi są redukowane w dziewiątym. Słoweński Savšek półfinale zwycięstwo przed słowackim Martikán.