Dodatkowe promocje w Unibet

unibet promocje liveW ostatnim okresie chyba żaden inny bukmacher internetowy nie prowadzi tak szerokich akcji promocyjnych jak Unibet. To już nie tylko bonusy powitalne czy tez dodatkowe bonusy finansowe aktywowane podczas większych wydarzeń sportowych jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. To także cały szereg dodatkowych akcji mających na celu zwiększenie szans grającego i uatrakcyjnienie oferowanych przez Unibet zakładów bukmacherskich.

W mijających tygodniach największą popularność zdobywa akcja bonusowa pod nazwa “90+” . Polega ona na tym ze zawierając zakłady na ilość bramek jaka wpadnie w danym meczu lub tez tradycyjne zakłady typu “1X2” , wszystkie gole zdobyte po 90 minucie meczu liczone sa wyłącznie na korzyść grającego. czyli jeśli postawimy na przykład remis i w 90 minucie będzie wynik 1:1 , a gol wpadnie w 92 minucie , zastanie nam wypłacona wygrana.

Po raz pierwszy wprowadzona ta promocje podczas Mistrzostw Świata w Brazylii i miała obowiązywać tylko podczas ich trwania. jednak zdobyła tak dużą popularność , że Unibet postanowiło promocję tą kontynuować .  Jednak to tylko jedna z wielu propozycji tego bukmachera. Aby byc na bieżąco a wszystkimi najnowszymi propozycjami najlepiej sledzic na bieżąca stronę Unibet w zakładce “promocje” . Przypominamy że nadal aktualny jest bonus powitalny od bukmachera Unibet w wysokości 123 PLN. ten bonus także cieszy sie niezmienna popularnościa i zachecamy do skorzystania z tej oferty.

źrodło: http://i-bonusy.com