Dzięki wygranej krajowej wygranej, Chicago zawęziło stan Pucharu Stanleya

Hokeiści z Tampa Bay zaczęli w czwartym finale bez swojej bramki, Beny Bishop, która w przeszłości była widocznie cierpiąca na problemy zdrowotne.

Duże wsparcie zespołu, który nie grał po raz pierwszy w play-offs w tym roku, nie pasowało nawet do gry. Tylko 20-letni młodzik Andrej Vasilevski podjął gości, a jego 22-letni łotewski Kristers Gudlevskis został poparty plecami.

Reszta zestawu błyskawic pozostała niezmieniona, trener Jon Cooper zwrócił się w akcji siedmiu obrońców i trzynastu napastników. Home Chicago niechętnie polegał na Core Crawford, aby dokonać zmian w polu.. Finały premiera snubbed weteran rozgrywający Kimmo Timonen, który zastąpił Kyle Cumiskeyho, a po ataku na jednozápasové nieobecności powrócił Bryan Bickell Kris Versteeg

Ostrożny początek brama oferowane

Home hokeistów na lodzie w akcie otwarcia wysłanym do nowego człowieka w bramce Tampa Bay zaledwie dwa strzały. Chociaż sędzia w pięciu przypadkach wydzielana (stosunek 3 faule Chicago, Tampa Bay 2) tutová szans jeszcze zobaczyć.

Więcej aktywnych goście byli bliżej otwierając wynik w 14. minucie po lonży zza bramce Ryan Callahan i 18. Minut na moc-play Tyler Johnson nie Crawford wspaniałe podanie z Nikity Kučerová

drugi okres przyniósł dwa bary i dwie początkowe cele

nerwy niecierpliwy fan Blackhawks druga część wkurza pierwsze dwie sytuacje, po których krążek pręt zadzwonił Vasilevského bramy. Po 26 minutach zaúřadovala czwartej formacji Chicago kiedy obrońca Johnny Oduya strzał odchylane do prawego drążka na gniecenie operacyjnego Marcus Krüger. Około minuty później napastnik podniósł ucieczkę i Patrick Sharp zdobył ponownie z ringu tylko lewy słupek.

Obie obraźliwych okazję do rozpoczęcia krajowej i doprowadziły do ​​bramki otwierane od czasu 26:40.Kapitan Jonathan Toews radował się, pochodząc z najbliższego otoczenia popowego popu po zakończeniu aktywnych Sharpa i Mariena Hossa. The Blackhawks kontynuowali cztery kolejne porażki w Brenta Seabrook. Chociaż Tampa oferowane przewaga nie mógł skorzystać, wyrównać. 1: 1, ale w końcu mimo wszystko cieszył

Na wystawie pokazał 32 minut przechodzą zza netto Valtteri Filppula kiedy znalazł kij całkowicie za darmo Alex Killorna. Łatwo pokonał Crawforda, który spojrzał na drugą stronę. W 34. minucie został niebezpiecznie spalony najlepszym strzałem wśród obrońców w tegorocznym play-off Seabrook po paszporcie Krise Versteega. Cel nie zakończył kolejnego nalotu Sharpe w 37 minucie.Tuż przed opuszczeniem inne taksówki po ładnym substytucji popychany przez gości fotografowania prób Kučerová ale także cel nie doprowadziło.

Na początku trzeciego okresu osłabienia Tampa przetrwały po wykluczenie kapitan Steven Stamkos. W 46 minucie zakończył Ondrej Palat po wspaniałym podaniu z Victor Hedman, ale ścieżka Krążek między trzema biegunami znaleźć. Bliżej sukcesu byli wtedy po drugiej stronie domu, kiedy Timonen po trudnym strzale z niebieskiej linii zadzwonił trzeci Goalpost czasu Vasilevského.

bar obserwacji, ale w końcu po raz drugi w meczu zwiastował krajowe obchody strzelecką. Zaledwie siedem sekund później, bo po wygranej rzut wszedł do meczu po indywidualnej akcji Brandon Saad – 2: 1 Bieganie 51.minuta, że ​​po ucieczce z prawej strony może wrócić do gry, bramkarz Tampa Kučerov Crawford ale Chicago odbyła.

Na koniec regulaminowego czasu gry z wielką presją dwukrotnie pokręcił grając wielki obrońca Hedman. Trener Cooper wspominał następnie Wasilewskiego, a sześciu graczy na polu Błyskawicy zagroziło niebezpiecznym strzałem Stamkose i wrzuciło ogień Johnsona. Jednak Crawford zawsze był gotowy i znaczący pod względem sukcesu Chicago.