Empoli FC – Juventus FC 1:3

Juventus znów zbiera i przechodzi tabeli. Dziś starli się z domu Empoli i ponownie cieszył się wygraną. Chociaż lepiej mecz wszedł gospodarzom, ale Juventus zwrócił trzy cele rozwojowe.

Juventus nadal postępuje tabeli. Dziś jego doskonalenie form Empoli wiedział, choć zaczęło się dobrze, ale nie ma punktu. Juventus jest obecnie na siódmym miejscu, a Empoli spadł do rangi 13. I pomimo tego, że nawet dziś nie udało się słabych wyników.

Bramkarz Skorupskim przeniósł czwórka Laurin Tonelli i Rui Costa, kopia zapasowa jest umieszczony Zieliński, Maiello i Paredes. Rozgrywający rola został uniewinniony Saponara, który służył paszporty naliczone pary Pucciarellimu i Maccaronemu. Wstąpił Juventus obrony Lichtsteiner Barzagli, Bonucci i Evra w pomocy widzieliśmy tercet Khedira, Marchisio i Pogba, podczas ataku trio cuadrado, Mandžukić i Morata.

W pierwszych minutach meczu był bardzo wyrównany, a Empoli jego rywal wyraźny faworytem dzisiejszego pojedynku raczej zirytowany. Khedira znajduje się po prawej stronie rozběhnutého Juan Cuadrado, ale także kończyć. Chociaż Cuadrado piłka spędza dużo czasu, ale tylko niewielki procent, a kończy się czymś konstruktywnym, broń Boże bezpośredni cel. Mandzukic sklepl piłka swobodnie Paul Pogba, jednak po jego strzale z trzech biegunów nie pasuje.

Cuadrado paszport z nabíhal Mario Mandžukić, który wykorzystał również nogi i prawie dosięgnąć piłki, ale tak naprawdę tylko prawie. Dasz – dostaniesz. Stare powiedzenie działa dobrze po południu, bo chwilę później trafił. Po złych drżącym obrony Juventus kopać piłkę idzie do weterana Massimo Maccaronemu, który nie waha i po prostu nabrać bezpośrednio na bramce Buffon bramy!

Juventus musiał włączyć i zwiększyć prędkość, czy chce, aby zdobyć punkty. Opłaciło się w 32. minucie, kiedy obrońca Empoli podczas kopać na bok, ale tylko na głowie Cuadrado. Że same części ciała rejestrowane bezpośrednio przed bramą, lukę między korkami i został zepchnięty Mario Mandžukić 1 – 1. więcej tu: Unibet – www.bet-se.com

Zaledwie siedem minut staruszka było wystarczające, by mecz obrócił się na bok. Po z rzutu rożnego i Cuadrado wyskoczył najwyżej Patrice Evra, który nie należy do najwyższych ludzi na murawie, ale skok jest doskonała. Bramkarz Skorupsky próżno sięgając po piłkę i skapitulował po raz drugi.

Tuż przed wyjazdem obie drużyny do szatni wciąż potrząsnął Massimo Maccarone, którego rany przeleciał tuż obok słupka. Druga połowa to zupełnie inne zapisy Empoli. Aktywny, niebezpieczne i skłonne do podejmowania ryzyka. Po pierwsze, tylko po prostu osiągnął Maccarone na długim rekordzie, a następnie ten sam gracz niemal usprawnione wielką podanie z młodzik Leandro Paredes w bramce. Prawie.