FIFA World Cup 2006 Anglia Glory

To na pewno ma ładny pierścień do niego i będzie spełnieniem marzeń dla mnóstwo angielskich kibiców, którzy nigdy jeszcze nie był świadkiem twórca “pięknej grze” przywieźć towary.

Choć Anglii mają dość korzystną grupę, z Paragwaj, Trynidad i Tobago, a bał Szwecji; oni przyjdą po fazie grupowej do finału, a następnie, przy odrobinie szczęścia, stomp całej opozycji z werwą i wytrwałości; jeśli Wayne Rooney utrzymuje głowę, co jest.

Jak również jest poważnym kandydatem do nagrody Złotego Buta pożądane, jeśli Anglia rzeczywiście zrobić postęp, Wayne Rooney jest kluczem do sukcesu w Anglii w MŚ 2006, a reszta zespołu i świata wiedzą. Facet jest fizjologicznym maniakiem w kategoriach czystej mocy i głębi ataku w jego posiadaniu i po prostu zgrać przez najlepszych bukmacher Expekt obrony, że którykolwiek z najtrudniejszych na świecie może rzucić mu na drodze. On już udowodnił to na Euro 2004 w Portugalii, gdzie był stałym zmartwieniem dla opozycji i, oczywiście, robi to co tydzień na Old Trafford.

Wayne Rooney jest tylko jeden człowiek, choć i nie może zrobić sama pracę; będzie musiał tempo człowiek mag Michaela Owena w jego mocy, Beckham zwijając je w słodko z prawej strony, Frank Lampard buldożer przez środek oraz Pan Sven Goran Eriksson nie robić swoje zwykłe sztuczki brudząc z formacji i ściągając graczy w nieodpowiednim momencie , W rzeczywistości, Anglia nie miała taką wspaniałą kompilację graczy w latach; to czy mogą one żel w odpowiednim czasie bukmacher Bet-at-home i robić to, co chłopcy rugby Anglia miało miejsce w 2003 roku.

Jedno jest pewne, choć i chyba nigdy się nie zmieni; każdy i każdy czynienia z Anglii, ups ich tempo gry przez zauważalnego margines. Wydaje się, że każdy chce pokonać “Auld wroga”; Nic dziwnego istoty jako kraju z niegdyś największych imperiów ma na takim czy innym czasie, pokonany lub walnie w kształtowaniu współczesnego świata, jakim go znamy. Wydaje się logiczne, że ktoś chciałby, aby ich własne plecy pokonując reprezentację piłkarską.

Wiele naysayers Anglii wierzy, że zespół Anglii brakuje osobowości i pasji, aby przywieźć puchar. Mimo, że osobowość jest idealne dla kamer, jeden składnik, który jest na pewno ważniejsze jest gry w piłkę nożną i punktacji celów, a także z bieżącej linii up Anglii mamy największą szansę od 1966 Rolki na World Cup 2006 …