Gareth Bale nie planuje opuszczenia Realu Madryt, ale przyszłość zależy od centralnej roli

Gareth Bale nie planuje opuszczenia Realu w następstwie zwolnienia Rafaela Beníteza, ale jego przyszłość w klubie zależy głównie od tego, jak Zinedine Zidane rozmieści go od teraz do końca sezonu, a konkretnie, czy pozostaje on w centralna rola.

Odwołanie Beníteza w poniedziałek było dla Bale dużym rozczarowaniem, który lubił grać u byłego menedżera Liverpoolu i szanował fakt, że Hiszpan, wspierany przez Florentina Péreza, prezydenta Madrytu, pozostał wierny swojej Obydwaj obiecują, że zagrają go w środku, a nie na szeroko. Zinedane Zidane przyznaje, że presja wygrywa Ligę Mistrzów w Realu Madryt Czytaj więcej

Bale, który bet365 strzelił siedem razy w swoich ostatnich sześciu występach, chce być użyty w sytuacji, w której może on mieć największy wpływ na grę, a każda znacząca zmiana w tym podejściu pod Zidane miałaby poważne konsekwencje dla najdroższego piłkarza świata.

Zidane dał mocne poparcie dla Bale’a we wtorek. “Rozumiem, że może być zirytowany odejściem Beniteza, ponieważ [Benítez] był dla niego ważnym trenerem, ale będzie miał takie samo uczucie [jak ja] jak Rafa.

” On jest ważne dla drużyny, fundamentalne dla zespołu.Jest fenomenalny i to, co ostatnio robił, jest fantastyczne. Mam zamiar dać mu całą moją sympatię i wsparcie, aby grał dobrze dla nas. “

Zidane podkreślał, że zamierza zagrać w Bale, Cristiano Ronaldo i Karima Benzemę. “Tak, będę grał z trzema. Tak. Chodzi o to, że. Bez wątpienia. “

Chociaż dopiero teraz okaże się, jak Zidane przygotuje zespół, wiadomość od menedżera o pomocy dla Bale’a, który był jedynym graczem, który opuścił wtorkowy trening z powodu lekkiego napięcia mięśniowego, jest zrozumiał, że po wystąpieniu Beníteza zapewnił on zapewnienia z madryckiej hierarchii, że Walijczyk pozostaje kluczem do planów klubu.Pérez, krótko mówiąc, nie ma ochoty sprzedawać gracza.

Jeśli chodzi o Bale, to desperacko pragnie wygrać La Liga – tylko o kawałek srebra, którego brakowało w jego kolekcji, odkąd przyłączył się do Madrytu z Tottenhamu Hotspur w 2013 – uwielbia grać dla klubu i wierzy, że nie może być w lepszym miejscu, jeśli unibet chodzi o próbę spełnienia swoich ambicji, by pewnego dnia wygrać Ballon d’Or.

Ale nie ma uciec od znaczenie, jakie przywiązuje do miejsca, w którym gra na boisku, a Zidane, z którym Bale nigdy nie miał zbyt wielu szans na zbudowanie związku bez żadnego powodu poza ich rzadko spotykanymi ścieżkami, posiada wiele kart pod tym względem.Facebook Twitter Pinterest Najważniejsze wydarzenia z pierwszej oficjalnej konferencji prasowej Zinedine Zidane’a jako trenera Realu Madryt i kilka faktów na temat jego kariery w klubie

Nie ma sensu, by ktokolwiek w obozie Bale’a był zbyt zaniepokojony sytuacją i wracał do Premier League z pewnością nie jest częścią ich myślenia. W wieku 26 lat Bale zbliża się do swoich szczytowych lat, gra dla Madrytu jest postrzegana jako tak dobra jak to tylko możliwe, a wiadomości od tych, które są ważne w Bernabéu są zawsze pozytywne.

Równie dobrze Ciekawostką jest lato, w tym z Manchesteru City i Chelsea, jeśli sprawy rozwiążą się pod Zidane.Manchester United przez jakiś czas ściśle monitorował sytuację Bale’a i miałby finansowe środki, ale jest mało prawdopodobne, by znaleźli się na szczycie listy, biorąc pod uwagę stan rzeczy na Old Trafford.