Hantuchova przekazywane po walce w drugiej rundzie Wimbledonu

Londyn. Dvadsaťštvorka rozmieszczone w okrągłym otworze w trawie All England Club poinformowała amerykańską Vania King po bitwie nad dvaapolhodinovej trojsetovej 6: 7 (4), 7: 6 (4), 6: 3 Dopasuj we wtorek wieczorem po drugim tajbrejku zawieszonego za ciemność.

Hantuchova grał w drugim secie już 1: 4, i zagroził, że w dziesiątym jubileuszowym udziału w Wimbledonie po raz pierwszy przechodzi przez początkowy przeszkody. Zverenky trener Carlos Cuadrado, jednak udało się tajbrejku i dogrywanie miał przewagę. Losy meczu rozstrzygnął ósmy gem, który wybuchł jednostkę słowackiej administracji królewskiej. Przy wyniku 5: 3 odwrócił Hantuchova w rzeczywistej eksploatacji w drugim punkcie porządku mecz i dostosować wzajemną równowagę króla 4: 0THJej wyczerpujący w 2 rundzie odbędzie się w czwartek, Czech Barbora Zahlavova Strycova.

Hantuchova czeka na mecz przeciwko królowi będzie trudne. & Quot; Vania gra na trawie bardzo dobrze, o czym świadczy zwłaszcza w pierwszym secie. Jestem bardzo zadowolony, że zrobiłem to jak ten z kolei. I okazało się, że udało mi się obrócić mecz dla skompensowania wszelkich stan, który może być ważnym atutem dla przyszłości. Wierzę, że daje mi pewność siebie. Sierpnia wiedzą, że trzeba grać przez jeśli chcą wygrać. Dziś dogrywanie, byłem dużo bardziej agresywne w zamian, ale podsunąłem bardziej do otoczki i od pierwszej piłki próbowałem go wcisnąć.Taktyka ta wypłacana do króla, & quot; powiedziała TASR Hantuchova, który nawet wbrew Zahlavova Strycova nie doznaje żadnego spacer.

& quot; Zahlavova Strycova wzrosła wydajność, a to może być frustrujące. Poślizgnął się na trawie już wdrożone wiele ulubionych, Namal miał również Roger Federer, więc muszę być maksymalne stężenie. Mecze często okazują się być dwa lub trzy loptičkcáh, & quot; Hantuchova powiedział. Polasek dzieje w deblu

Słowacki tenisista Filip Polasek i Czech Martin Damm wygrał w środowym spotkaniu w 1 rundzie męska Doubles w trzecim Grand Slam sezonu w londyńskim Wimbledonie (21 czerwca – 4Lipiec łączna nagroda 13,725,000 funtów, trawa) powyżej również nenasadeným izraelski parę Jonathan Erlich Serb Dusan Vemic przekonująco, 6: 3, 6: 3, 6: 4.

W drugiej rundzie rywalizować cesji meczu Benjamin Becker, Scott Lipsky (Nem./USA) – Frantisek Cermak, Michal Mertinak (9-CR / SR), tak że należy rozważyć w języku słowackim i Derby Kwalifikacja do udziału pewnością. Cermak i Polasek już wspólną kontrolę bezpieczeństwa za 9000 funtów. Dla 24-latek pochodzący z Zwolenia jest szczytem na & quot; wielkiej czwórki & quot; predvlaňajšie osiem Wimbledon Lawn.Słowacy w podwaja przodu

Słowacka tenisistka Dominika Cibulkova i Magdalena Rybarikova w środę wraz z partnerami zagranicznymi jednakowo awansowała do drugiej rundy gry podwójnej kobiet w trzecim Grand Slam sezonu Wimbledonu w Londynie (21 czerwca-04 lipca, całkowita Subwencja 13,725,000 funtów, trawa).

Cibulkova z rosyjskim Anastasiou Pavlyuchenkova wygrał pierwszą rundę deblových konkurencji 124. Mistrzostwo Anglii również nenasadeným pary rumuńsko-polski Edina Gallovits, Klaudia Jans 4: 6, 6: 2, 6: 4.Rybarikova i czeski Klara Zakopalova poradzić sobie z węgiersko-hiszpański tandem Melinda Czink, Arantxa Parra-Santonjová 6: 3, 7: 6 (3).

Zarówno Słowacy mają już udział w kontroli bezpieczeństwa za 6000 funtów. W środę, nawet w grze podwójnej kobiet w SW19 Church Road w stolicy Wielkiej Brytanii przedstawia Daniela Hantuchova z niedawnego lidera poszczególnych rankingów WTA Tour Cara Blacka z Zimbabwe.

Dominika Cibulkova, Anastasia Pavlyuchenkova (SR / Rus.) – Edina Gallovits, Klaudia Jans (Rum./Poľ.) 4: 6, 6: 2, 6: 4

Magdalena Rybarikova, Klara Zakopalova (SR / CR) – Melinda Czink, Arantxa Parra-Santonjová (Hung / Sp..) 6: 3, 7: 6 (3)

kobiet – single – 1Rower:

Daniela Hantuchova (24-SR) – Vania King (USA) 6: 7 (4), 7: 6 (4), 6: 3

Męska Podwójna – 1 . kolo:

Martin Damm, Filip Polasek (Czechy / Słowacja) – Jonathan Erlich, Dusan Vemic 6 (Izr./Srb.): 3, 6: 3, 6: 4