Hokei na lodzie Slavia i Olomouc rozpoczęli dodatkowe zwycięstwo w lidze

Ołomuniec postanowił wygrać w trzecim okresie. Dwa gole zagrał Jan Knotek o trzypunktowym zysku Hanáka. Mieszkańców stolicy strzelił oba gole w przewagę liczbową, dbać o nich obronną i napastnik David Stich Jakub Sklenarowi, w końcu spadł Antonin Dusek.

zapora kontynuuje piątek, 27 marca o identycznych początków w 17:30. – Piraci gospodarze Olomouc i Slavia głowę do Czech Budejovice

bardzo przystojny pojedynek początkowo miał przewagę domu, które jednak w piątej minucie Hovorka osłabił się. Furch zniszczył jego nalot. O 13.minut miał Chomutov dostępne 88 sekund spektaklu mocy pięciu do trzech, w których Furch zmiatania Rutte, tuż za jego bramkarz zapisany ŠULC, ale wysłał dysk do audytorium.

Nawet tak przedłużony dwukrotnie osłabiając Slavia, ale Chomutov grał wkrótce sześć, a także kilka sekund Toman i był zanieczyszczony po korzyść. Z drugiej strony czterech na trzech grało Slavię. Chociaż pokrzywa zmiatania Šenkeřík, ale w końcu sytuacji w grze oszukane krążek odbił Stich i furtki guard Chomutov miał okazję do interwencji.

W drugim akcie gry, obraz zmienił się znacząco i grał głównie przed Furch. To dwa razy uratował Goalpost za nim, kiedy uderzył w słupek przed pół walka zabawne blow Vladimir Ruzicka i 33.minutę po przewrocie Rutty na smyczy. Z drugiej strony spalone w liczbową przewagę VLASÁK dobrej przypadek.

Na początku trzeciego okresu Chomutov grał bardzo słabo dodatkowy luz podwójne zasilanie, gdy więcej niż dwie minuty Furch nie może znacząco kompromis. Slavia rozluźnił się z mocą przewijanego szklarza w 53 minuty. Pod koniec Slaviša zmarnowane dwie minuty w pięciu przeciwko trzem, ale nie trzeba było go żal, choć gości przyszedł w zasięgu DUŠEK. power play ale bez dalszych zmian w stanie nie produkują.

Zwierzęta są udane wejście do gry, po 5 minut Jaroměřský znaleźć między kręgów Mataia kto opanował i zacisk i Koguty LED 1 na 0. Kolejna szansa była długa, ale tylko siatka boczna.Był w stanie wyrównać Svihalek, ale jego strzał został zablokowany przez Houdka. Próba Straki została pokonana przez bramkarza Trvaja. W 17 minucie dostał Kucharczyk bramkarz Blaha był jednak przygotowany i dobrze zarządzane i odbijającej Ripo.

Druga część rozpoczęła się lepiej, ale goście bogatym człowiekiem po liczniejsze dwa do jednego stosunku. Po trzech minutach Olomouc ponownie znalazł się na prowadzeniu. Buc znalazł się za celem Knotki, zmierzając prosto na słup. Ale odpowiedzieli szybko. Spektakl moc strzał odchylane Kuchejda Žovince i było 2: 2.

Zespół Ekstraliga mogła wrócić na pozycję lidera na power play pięciu do trzech, Czech Budejovice ale 77 sekund w trzech wytrzymał. W 35 minucie Bláhou Pekr znalazł się niewiele od bramki w meczu bramkarza.Gdy wykluczenie kręgosłup był ostatnim na wieczność, ale żeby prowadzić goście otrzymali.

Decydującym momentem meczu wszedł w 53 minucie, gdy pocisk rip przez obrońców z zaskoczenia i ołomunieckiego Bláha wrócił na pozycję lidera. Mniej niż dwie minuty później rykoszetu Škůrkovu Knotek dwubramkową przewagę już do domu, aby utrzymać aż do końca.