Jagr Floryda kupuje luzem. Dla wzmocnienia spędził prawie 5 miliardów

Atak frontalny na wysokich ścianach? Zaczął na Florydzie. Przynajmniej według podziału funduszy, od pierwszego dnia otwarcia wolnych Panthers rynkowych spędził najwięcej pieniędzy z każdego zespołu, a przez kilka następnych dni przyniosły kolejne podpisy. Następnie czynnik również gigantyczny kontrakt podpisał obrońca Keith Yandle 23 czerwca Florida wydane do końca roku 2015/16 do dzisiaj fest 4,8 miliarda dolarów!

Dla kanadyjskich zespołów w ostatnich latach staje się coraz trudniejsze do przyciągnięcia dobrych hokeistów. Wiele z nich może w rzeczywistości wolą hokej rozwinięta docelowe z przyjemnego klimatu i wynagrodzenia.W ten sposób rozpoczęła się dawno temu, na przykład, Anaheim, Los Angeles i Tampa Bay, z bardziej lub dodane jako Dallas Florydzie. Zdecydowano po silnym roku wzmocnienia, ale niewielu pewnie czekał takiego projektu finansowego.

W lecie, Panthers pokazał zupełnie nowe logo, a wraz z nim, jak gdyby zmienił swoje oblicze. Dla kotów prawdziwa bestia, bo tak mogą teraz zacząć sprzedawać w wolnym agencji. Wszystko zaczęło się najpóźniej na tydzień przed startem, gdy Panthers zdobył prawa do górnej ofensywnego obrońcy Keith Yandle z Rangers, a kilka dni później dał mu do podpisania umowę siedmioletni wartości $ 44.45 milionów dolarów.W celu poprawy ich nędzną power play.

Kolejnym nowym człowiekiem w obronie szybko stał Jason Demers, który przybył z Dallas, a klub powinien być następny pięć sezonów, podczas której Panthers warta $ 22,5 milionów dolarów. Dzięki nowej umowy to oczywiście bardzo szczęśliwy, ale też nam się podobało klub, który podpisał.

“Przez skompletowanie zespołu naprawdę można poczuć, że tu chce zaatakować Puchar Stanleya. I myślę, że zarządzanie to zrobione poprawnie , zakłócają trzon zespołu, “wyjaśnił dwadzieścia osiem Demers i wskazał, że Panthers mają młodą rdzeń zbudowany przede wszystkim na wyborach jakości w projekcie.

Nawet tak dobrze finansowo opieką.Numer jeden projekt wybrać z 2014 roku debiutanckim sezonie poniższym przykładzie Aaron Ekblad, został nagrodzony wspaniałym umowy ośmioletniej za 60 mln $. Autorzy dwudziestu pięciu golach w poprzednim sezonie, Vincent Trocheck i Reilly Smith na sześć lub pięć lat.

Wzmocnienia przybył i obraźliwe dla niższych rang, Colton Sceviour prowadził obronną targi pracy w Dallas i Jonathana Marchessault powrotem w Tampa. Zarówno również może przyczynić się zdobyć. Bramka pomaga doświadczony James Reimer, jeden z najlepszych rynku przejęć bramki.Co jakiś czas, jakby chciał się na Florydę.

“Muszę powiedzieć, że po Florydzie, wciąż zajrzał od tego momentu wiedziałem, że był wolnym agentem”, powiedział Demers dla NHL.com. “Będą konkurować od wielu lat, jest ona postrzegana przez zespół budowlanego. Jest więc wspaniale być tutaj”, powiedziała.