Jarmolenko podpisał nowy kontrakt, ale nie wyklucza transferu

Andrij Jarmolenko postanowił shuffle karty trochę w kwestii jego ewentualnego odejścia z Dynamem Kijów. Ofensywny ukraiński piłkarz ma kilka ciekawych zalotników i tych, zwabiony także fakt, że gracz miał umowę tylko do końca sezonu. To już nie jest, Jarmolenkův wcześnie przenieść go nadal nie można wykluczyć …

W tygodniu 26-letni Jarmolenko podpisał nowy kontrakt z Dynamo pięć lat i jest w ten sposób pewność, że cała Kijowie w przypadku realizacji przelewu otrzymają wysokie odprawy. Raport ten, na przykład, są zainteresowani w Barcelonie i Chelsea, Everton, którego menedżer Jose Mourinho był obecny przy meczów kwalifikacyjnych do wszywka Poznań zakwalifikowania się do mistrzostw Europy we Francji między Ukrainą i Hiszpanii.

“Wciąż chcę spróbować swoich umiejętności w jednych z najlepszych zagranicznych ligach. Wiem, że kiedy Dynamo robi się naprawdę ciekawą ofertę, znajdziemy rozwiązanie, które zadowoli wszystkich”, powiedział w wywiadzie dla strony internetowej klubu.

“Chcę dla mojego klubu uzyskać dobre wynagrodzenie. Mógłbym czekać i iść za darmo, ale to nie byłoby w porządku. Sto procent pozostanie dominującym Dynamo. Nasz zespół jest dla mnie jak druga rodzina, więc będę na jego korzyść nadal robić wszystko będzie co w mojej mocy, “dodał.