Jihlava – Pilzno 2: 1, lider stracił prowadzenie i przegrał po raz drugi w tym sezonie

Z drugiej Sparty, które w tym samym czasie do Slovácku wygrał 2: 0, ma tę zaletę, Victoria ponownie tylko jeden punkt. Ponadto seria zakończyła sześć zwycięstw w tej sprawie. Met porażki po ośmiu rundach.

„Włożyliśmy nasze przeciwników w tabeli tracąc prezent. Jestem niezadowolony z wyniku, przynajmniej z punktu musieliśmy wziąć Jihlava, „powiedział na konferencji prasowej trener Západočechů Miroslav Koubek.

Odwrotnie, Highland trafia w piątym meczu pod nowym jazdy Roman Kucera od czwartego do maksimum.

Plzeňští w pierwszym przypadkiem wszedł w 10. minucie, ale trochę wapna Hejda brakowało głową. Zderzenie drugi najgorszy obraźliwe lider zespołu kontynuował lekką przewagę dla gości.Szczególnie Pilar zrobił Jihlava obronne duże problemy.

W ostatniej minucie pierwszej połowy umieszczonego dla gości lidera Limberský który dotknął strzał od granicy obszaru kara pokonał bramkarza Hanus. „Mieliśmy wczesny zwierzchnictwo terytorialne, poleciał na mecz i dotrzeć do centrum to tylko kwestia tego, czy bastion Jihlava pokonania”, powiedział Koubek.

Celem szatni, ale do domu zapytałem. Po 57 minut Kukol przechodzą między korkami pięknie wyrzucony Mesanovic że prostřelil Kozáčik po 462 minut i zakończył jego liga Impenetrable. Bośniacki napastnik następnie odmówił niewytłumaczalny drugi przebój pod wpływem ściśle minęła jednak bramkę.

Highlands ale ostatecznie nie musiał żałować, bo w 77 minucie tuż po przybyciu na boisku rządzili Carnival.To nie pokrywa Pilsener powrotem, tak że pomocnik Jihlavský po przechodzą Kucera w spoczynku kończy trochę wapna. „Tomáš Kučera mnie od tego celu znaleźć pięknie, było jego celem, ja po prostu oczyścić pustą bramkę”, opisał sytuację Masopust.

„W drugiej połowie zaczęliśmy grać w gry, które chciał przedstawić cały mecz, a celem było po prostu nagroda za nasze wysiłki, „powiedział trener Josef Highlands chłopcze. „Myślę, że wydajność szczególnie w drugiej połowie mieliśmy zwycięstwo zasłużył”, powiedział.

Na koniec Pilźnie utworzonego w czasach przytłaczającej presji, ale nawet po serii standardowych sytuacjach i obecności złagodzenia powracających Horvath, nawet nieudanych.

Západočeši raz pierwszy od sierpnia do świętowania meczu (0: 1) nie wynik. „To nie wystarczy, aby grać na sto procent przez ostatnie piętnaście minut,” powiedział Koubek.