King: Sprawa Růžičky nie jest związana z mieszkaniem hokeja. Nie spotkał się z korupcją

Król przed domem trenerskim trenował Růžička. „Gdybym odwołał bym klaun,” powiedział kilka dni przed rozpoczęciem szczytu turnieju.

Ruzicka został jeszcze obciążony oskarżeniami biznesmen Miroslav Palaščák że były menedżer Slavia i trener wykonane z ukrytej kamery, jak rozmawiać o czyli o młodym Ruzicka Palaščák „dbać” gdy ojciec daje sponsoring klubu.

Rose wytrzymał początek sprawy. Zrezygnował po Radiožurnál przyszedł z zeznaniami innych rodziców, zgodnie z którym słynny gracz a teraz trener wziął pieniądze w innych przypadkach.

King dogonił nowych informacji i fundamentalnej zmiany w całość w Szwajcarii, za pośrednictwem opcji debatują rozwiązanie.W nocy, po powrocie do domu, poznał i raporty w środę po spotkaniu z kolegami, że „sytuacja jest nie do zniesienia w tym kierunku.”

Růžička zatem prowadzić Federacja Hokeja na Lodzie, a więc wycofał. Wraz z Růžičką kończy się cały zespół wdrożeniowy. Nowi asystenci będą mieć prawo do wyboru nowego trenera, którego nazwa nie została rozpatrzona Komitet Wykonawczy. Ewentualni kandydaci będą rozmawiać o urzędnikach tylko do następnej sesji. “Nie jesteśmy pod presją” – wyjaśnił król. (czytaj więcej tutaj)

Powody kiełków unieważnień Mówi się, że zbliżone do podanej trenerem w oświadczeniu wtorkowej „Jest oczywiste, że cała sprawa znacznie szkodzi czeskiego hokeja jako całości. Nie mówię o tym.Uhonorowałem – i zawsze to mówiłem – domniemanie niewinności “- powiedział król.

Czeska Liga Hokejowa nie może zastąpić organów ścigania. Jeśli podejrzewano protesty lub korupcję na poziomie zespołów reprezentacyjnych, Kral et al. musieli zwrócić się do policji.

“Przedstawiciele klubu odrzucają pewne opinie, że jest to problem czeskiego hokeja w ogóle. Podkreślam sytuację w bardzo specyficznym klubie i dotyczy konkretnego trenera “- powiedział przewodniczący Unii.

” Sprawa podkopuje zaufanie do szerokiego grona odbiorców. Vlána Růžička była – a może i nadal – ikoną czeskiego hokeja, bohaterem narodu. Moja współpraca z nim zawsze była na profesjonalnym poziomie.Poczekamy na wyniki dochodzenia, chcemy oczyścić „Król pragnie

Stowarzyszenie: problem troski wychowawczej ograniczona liczba dzieci

szef czeskiego zespołu hokejowego wraz z Fryderykiem Ščerbanem i Ales Pavlik, współpracownicy przywództwa, bronione przez więcej niż jedną godzinę konferencji prasowej, rekompensaty dla graczy, którzy są w kategoriach młodzieżowych wskazuje “To bardzo ograniczona liczba dzieci”, powiedział król, gdy był przeciwny “stołom”.Według Sčerbana, stół jest hokejowy. „Bo miałem w 1985 roku zapłacić Dukla Jihlava osiemdziesiąt tysięcy koron.”

Pavlik podkreślił, że jeśli edukacyjne anulowane całkowicie przeniesione koszty dla rodziców.

„Hockey dostał w zeszłym roku stan osiemdziesięciu milionów koron i 22.400 dzieci mają graczy, więc jest on oparty na trzech sto koron miesięcznie za mało hokeista, „powiedział prezes króla. “Ale nie mieliby sędziego, sprzętu, reprezentacja została anulowana. Taka jest rzeczywistość. „

Mężczyźni utrzymywanie stowarzyszenie hokej następnie kilkakrotnie odmówił, to oni nie spotkałem korupcji. Król, pytany, odpowiedział, że nigdy wcześniej nie zaproponował łapówkę i nigdy jeszcze nie miała pieniędzy.W jego czasach wszystkie podobne przypadki były jedynie na poziomie podejrzeń bez konkretnych dowodów. „Nie myślimy o dowolnej komisji antykorupcyjnej”.

Król, jednak przyznał, że obecny system powoduje pewnego rodzaju „klientelizmu” przez rodziców. “Zastanawiam się, jakie są zarzuty, ale to kwestia klubów. Musi radzić sobie z szefów poszczególnych jednostek „.

Chodzi o to, jak Król i wsp. będą opierać się na całej sprawie, jeśli przyczyna naprawdę wzrośnie w gigantyczne wymiary. On sam nie zrezygnuje. Tymczasem.