Kolejna porażka hokeistów Znojmo. Powinniśmy być, trener

orły w hierarchii międzynarodowej EBEL zdołał wznieść się w tym roku po podstawowej części nadbudówki nabytej dla siebie i trzecie miejsce. Ale jest duża: w fazie play-off czeski zespół wciąż nie zna rady. W czterech z uczestnictwa w tym razem Znojmo wygrał zaledwie trzy mecze w serii teraz ulegli Klagenfurt 1: 4.

Na próżno Przegapiłeś Jihomoravané że taki wynik działa zbyt surowo. “Mieliśmy pecha, ale doświadczenie było decydujące. Wystarczy spojrzeć na nazwy Klagenfurt Roster, gracze ci przeszli przez światowe zawody, w tym NHL.Kiedy łamanie chleba i doświadczony gracz widzi sytuację trochę inaczej niż zjančený młody człowiek, który się boi „mówi Režnar.

Z odrobiną przesady stwierdzić, że jego podopieczni nie spełniają podstawowego aksjomatu oklepane, że umieścić więcej goli niż twój przeciwnik. Kiedy Orli Quarterfinal zaczynał od wydajności, przepuszczali chmury celów. A kiedy ostatni duels jego obrona zestalony, aby nie zmieniać w stanie zdobyć dwa razy spadł. 1: 2 po dogrywce

„W pierwszym i trzecim gier w domu wciśnięty, ale na próżno mamy cele i musieliśmy otworzyć grę . Potem usiedliśmy i powiedzieliśmy, że nie musi być zaślepiony, graliśmy odpowiedzialnie i obětavěji, ale nie mogliśmy iść do przodu „, mówi Režnar. “Szkoda też.W obu rozszerzeń, trafiliśmy w słupek i Kontry mamy cel „, mówi.

Ale szkoda kolejna awaria Znojmo w playoffs zagrał niewielką rolę, głównie pomagał zespół oczekuje wsparcia. Amerykański bramkarz Chris Holt w dwóch startów domowych spadła, Workhorse Peter Pucher z powodu choroby, udało się zagrać tylko dwa mecze, najlepszy strzelec Znojmo Roman Tomas nie zyskał jeden punkt.

“To nie pasowało do jego całego ataku.To nie Martin Podešv jest centrum gry i jeśli nie jest to centrum, są skrzydła bez podania, “smutny Režnar. “Brakowało nam trochę więcej dyscypliny.” Ale za głową jest dużo strzępienia: Orli musi być fizycznie silniejszy i silniejszy.

“W zeszłym roku przynieśliśmy typy mocy, ale wciąż ich potrzebujemy dodaj. Klagenfurt miał silnych, silnych graczy w pierwszych dwóch i pół. Tego nam brakuje “, przypomina Režnar, który pomimo awarii zespołu pozostanie.