Lampard Grunty we Włoszech

Z nowych doniesień z Włoch tym razem, sugerując, że Lampard wylądował we Włoszech, aby zakończyć medycznych Inter Mediolan dni gracza Chelsea z pewnością wydaje się być skończona.

Jestem całkiem podekscytowany tym transferem, ponieważ gracze angielski zwykle nie grają poza ich krajem, i to będzie bardzo ciekawe moim zdaniem, aby zobaczyć, jak dobrze Lampard wykonuje w swoim nowym klubie. Myślę, że to nie będzie trudne dla niego dostosować, zwłaszcza ze swoim byłym, a wkrótce być obecny szef, Jose Mourinho, prowadząc opłatę. Wszyscy wiemy, jak nieskuteczne Micheal Owen był po dokonaniu przejścia do Realu Madryt w sezonie 2004/2005, ale nie mogę pomóc, ale myślę szczęścia lampy będą różne.

Akcja Lampard ponownie zwiększa spekulacje, że Deco zostanie przeniesiony do mostu, głównie ze względu na nowo mianowany menedżer Luiz Felipe Scolari. Myślałem przez chwilę o zainteresowaniu Roman Abramowicz w wniesienie zawodników, którzy mogą grać bardziej atrakcyjny futbol i zdecydowanie, Deco pasuje do scenariusza. Jego wizja, umiejętności i zabójca przechodzi przyniesie jeden nieco zapomniane gwiazdy do życia, Andrij Szewczenko.

Mocno wierzę Szewczenko jest powód chcąc zobaczyć więcej atrakcyjny futbol. Jeśli możesz sobie przypomnieć, kiedy Sheva był w Mediolanie, był typem napastnika, który zwykle prowadził do śmiertelna przez kule z obu Kaka i Pirlo. Jednak w Chelsea styl gry jest tak różna, że ​​gracz wydawało się, że brakuje dostawców jakości. Po takiej Chelsea zapłacił wysoką cenę za napastnikiem, wierzę zamierzają sprowadzić graczy, którzy pomogą przeprowadzić ich inwestycja raczej sprzedać i luźne pieniądze.

Jeśli chodzi o Lampard myślę, że Serie A, będzie stanowić wyzwanie dla niego i ostatecznie uczyni go lepszym graczem. Myślę, że Inter Mediolan odpowiada mu dobrze, a ja na pewno ciekaw jak będzie dostosowywać.