League Two Zakłady weryfikacja

Wycombe Wanderers pozostawał na szczycie League Two pomimo kuponem krach wydajności poprzez brak pokonać Stockport County. Po zaledwie zarządzania remisu w Barnet w zeszłym tygodniu, bukmacherzy cenach Wycombe w najlepszej cenie 2/5 zobaczyć off Stockport, który wygrał zaledwie dwa razy przez cały sezon.

Jednak pomocnik Mateusz Hamshaw dał Stockport szok 38 minut przewagi w Adams Park. W Hatters niemal zawiesił na nieprawdopodobnym 6/1 zwycięstwa, aż napastnik Ian Stonebridge uderzył korektora z jedna minuta pozostała. Stockport obecnie niepokonani w czterech meczach.

Grimsby Town pozostać w trzeciej pomimo poślizgu do porażki u siebie z Peterborough United, czwartym meczu bez zwycięstwa. Michael Reddy dał 5/6 Ulubionych Strona główna doskonały początek w 29 min choć Peter Zysk wyrównane warunki dla Peterborough niemal natychmiast. boczna Mark Wright znalazł zwycięzcę przez Danny Crow, aby przypieczętować zwycięstwo w 3/1 i krawędziach je w play off miejscu.

Po drugie umieszczone Carlisle United zmarnował okazję, aby przejść do pierwszej ligi w niedzielę, opadając na 3-0 porażki w Macclesfield. Dwie bramki w otworze 10 minut pomógł przypieczętować zwycięstwo 9/5 dla Silkmen.

Northampton była jedna strona, która składa się grunt na trójce z 2-0 wygrać w Bury. Samobójczą z Andy Parrish i dziewiątej bramki Andy’ego Kirka sezonu owinął się na mecz 6/5 Cobblers o połowę czasu.

Rushden & Diamonds dał ich przetrwanie nadzieję szansę walki z 3-0 zwycięstwo nad Oxford United. Trzy gole w otworze 22 minucie wyrównał 6/4 Rushden się punktami z Stockport.

Z obu Rushden i Stockport zbierając punkty, wygrać Torquay w Shrewsbury przechowywane głowy tuż nad wodą. Pierwsza bramka napastnik Paul Robinson od listopada zapewnione 10/3 zewnątrz Torquay pozostaje jeden punkt przewagi nad strefą upuszczania.