Levante UD – Real Sociedad

Część Niedzielny dziewiątej rundzie walki zaczyna La Liga Levante i San Sebastian. Valencijští roku w domu aż do pierwszej rundzie zawsze zdobył punkty i pociągnął chciałby również, aby po omacku ​​Basków. Obecny Słaba forma Real Sociedad będzie w stanie zachęcić.
Levante tradycyjnie prawdopodobnie będzie walczyć, aby utrzymać La Liga, które zawsze powinny stanowić podstawy do działania na podwórku. Zespół Lucas Alcaraz, przynajmniej założenie to nadal rozwijać. Przed własną publicznością Levante stracił tylko w pierwszej rundzie Vigo, ponieważ dwa razy i związany na ostateczny Bet365 wygląd domu nawet Valencijští zdobył swój dziewiczy zwycięstwo w sezonie przeciwko silnym Villarreal. Kolejna porażka w ostatniej rundzie na Santiago Bernabeu jako trener w domu nie ma zbyt wiele żalu.
“Myślę, że zespół w końcu znalazł skuteczny system gry, że mamy ze sobą od jakiegoś czasu szukaliśmy. Lepsza gra i dobre wyniki musimy poprawić nastrój i chcemy kontynuować. Gramy bardzo wymagających konkurencji, a jeśli boli kilku kluczowych graczy, prawie nie patrząc modelu jako aby odnieść sukces. Jednak mam silny zespół, który zawsze udaje się stworzyć strzelecka szanse “, powiedział swoim zawodnikom przed siebie trenera gra. Potwierdził również, że w meczu z Realem wersji pomocnik zarządu, którzy odzyskanego po długiej kontuzji.
Podobnie, dobry humor nope niewiele jest w obozie Real Sociedad. Baskowie pod wodzą szkockiego trenera David Moyes był za oczekiwania przed sezonem. Mają jeszcze do odpowiedzialności tylko zwycięstwo. Uczestnik haniebnych porażek w tym sezonie Ligi Mistrzów 2013/2014 wygrał mecz z Betis i Malaga i nie udało się strzelić gola Gijon czy La Coruna. Kiepskie występy podkreślone przez niedawnej porażce domu przez Atletico Madryt, podczas której zostali wygnani pod koniec Reyes i Jonathas po protestach ponad neodpískaný rzutu karnego.
David Moyes tak daleko do osiągnięcia celów, z którym doszedł do San Sebastian, i rozmnażajcie się spekulacje na temat końca jego hiszpańskiej umowy. Ulepszenia nawet nie wzmocnień przed sezonem Illarramendi z Jonathasem wymarzony puchar Europa dla Baskowie mil. Z drugiej strony, Moyes został prawie cały sezon zadośćuczynić uszkodzone reputację swojego klubu. Jednakże, jeśli można wytrzymać wskazówki cierpliwość Real Sociedad. Idealnym punktem wyjścia powinno być tylko zwycięstwo nad Levante.

read more: www.cz-bonus.com