Litwinow dociera do półfinałów. Bolesław pokonał Trzyniec i przeciągnął serię

Litwinow wygrał sumę podstawowych części po raz dziewiąty z rzędu i po raz czwarty z rzędu nad Pardubice. Nie znaleźli przepis na rozjetého przeciwnika nawet na domowym lodzie, a po porażce 1: 3 twarze zagrożenie podobnym szybkim wycofaniu jak sąsiedni Hradec Kralove, który zapukał Sparta w poniedziałek po czterech meczach.

Z drugiej strony, Mlada Boleslav zarządzane w ćwierćfinale domu wolno Trzyniec. Pokonać go 5: 2 i doceniają pierwszy w historii zwycięstwo w ćwierćfinale Extraliga. Seria przedłużona co najmniej do piątego meczu, który zostanie rozegrany w piątek na Śląsku

Czwarty pojedynki są zaplanowane na środę wieczorem

Hokeista Litwinow podzielony po wygranej 3:.. 1 z procedury półfinały pojedyncze zwycięstwo. W Pardubicach umieszczone dwa cele osiągnięcie ocenił napastnik Peter Janský.Procedura wśród pierwszej czwórce, którzy czekają od 2000 roku, tradycyjny klub, aby zakończyć się w środę, kiedy będą grać ponownie o godzinie 18:00 w Pardubicach.

Pardubicím pomógł ani atakujący Cetkovského powrócić po wstrząśnienia osiemnaście Vejmelka do siatki zamiast Cristannus. Mecz należał od początku Litwinowa w którego jersey jest już egzekwowane w trzeciej minucie z strzale pomiędzy klockami Petružálek.

pomyłka obronny i życiowego Východočeši może być zadowolony Hübl w ucieczce przodozgryz a Janský kolejna szansa przegapić. W ósmej minucie, ale miał kolejną okazję Jansky zmianie.

A cel, dopiero drugi w serii, będziemy cieszyć się Pardubicach w 25. minucie, kiedy dostał krążek przed bramkę Litvínov Sykora i strzałem w lewy słupek dał Francuz szansę .Home próbował naciskać na rozliczenie goście zagrozili kontratakach.

Na koniec drugiej części, jedna z nich udało się wykorzystać Jánskému że gdy wykluczenie Gasparovic przeszedł łatwo się przez linię obrony i pokonał Vejmelka Deke do backhand pomiędzy klockami.

Pardubice w końcowej części bezskutecznie próbuje uzyskać ciśnienie bo Litwinow starannie bronił i pozwolił przeciwnicy minimalne szanse. Nadzieję na odwrócenie trzymać w domu lub 53 minut przy wykluczeniu Kubátová gdy po SÝKOROVÁ cios przeciwko Francuz betonu dorážejícímu niechętnie.

Wsparcie Litvínovská zablokowany i Radilův próba pod kątem. Pod koniec gry goście bez żadnych problemów patrzyli na nich. Pardubice stają w obliczu równie szybkiej likwidacji, jak sąsiadujące Hradec Králové i Sparta.Litvinov ma cztery medale w serii.

Hokejowcy Mladá Boleslav zmniejszyli wygraną 5: 2 z serii do 1: 2. Dwóch zwycięzców domu, którzy grali główną część meczu przez większość meczu strzelił napastnik Michał Bárta. Ćwierćfinały trwają w środę w lodzie na ekstradycyjnym debiutancie.

Třinec pokonał Kleslę i atakujących Polanskiego i Adamský’ego przeciwko poprzednim meczom. Ale trzech kluczowych graczy nie pomogło im wygrać trzeciego. Na samym początku goście byli pod wielką presją. Bramkarz Hrubec był na stałe w pierwszej minucie, ale zachował swój zespół. Wyeliminował także oddzielny nalot na Hyky.

W 6. minucie Ružička został wyeliminowany, a obrońca Robar zabił strzał z niebieskiej linii prowadzącej.Goście byli wtedy o wiele bardziej niebezpieczne, ale nie udało im się w końcu, który jest również udokumentowane w samych power play Plíhal. Bolesław pokonał przeciwnika i ponownie podjął akcję na początku drugiego okresu. Klemens nadal mocno w 27. minucie, ale Barta pokonał Hrubec ponownie.

W środku ulubionego zawodnika Śląskiego udało się zmniejszyć poszczególne wydarzenia pchnął Cienciała. Trzy minuty później było jeszcze kompensowane, jeżeli w końcu model współpracy pierwszej formacji był Hrňa i Ruzicka był bez szans na interwencję.

Home, jednak utrata zarządzania nie zapytać i udało się dodać trzeci cel, gdy wykluczenie Hrabal karane natychmiast radość przybywa Bárta.Dom zwiększył przewagę w rzutach karnych – Roth faulował Látala, a napastnik bezpiecznie wykonał karę. Uderzył więc tak wspaniale świętując 27 urodziny.

Třinec próbował spustoszyć pojedynek i postanowił zaryzykować bez bramkarza. Jednak Klimenta szybko dostosował się do pustego gola na ostatnim 5: 2.