Najczęściej wolał zrezygnować z Ligi Mistrzów, Pucharów Europy Lovosice

Dzięki pucharkom Republika Czeska poprawiła współczynnik kielicha tak bardzo, że może umieścić jedną drużynę w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Ale podobnie jak w zeszłym roku, najbardziej prestiżowym tegorocznym konkursem klubowym w Mostie nie będzie.

“Liga Mistrzów oznaczałaby dostosowanie sali i innych rzeczy z nią związanych. Jest kilka powodów, dla których odmówiliśmy – powiedział Jung. Hala musi mieć pojemność dwóch tysięcy miejsc i stoi po obu stronach pola, a nie takiego, który spotyka się z mostem. “Nawet na zimowym stadionie nie będzie działać, ponieważ zajmuje co najmniej 18 stopni Celsjusza.A jeśli sąd, leżał na lodzie, bez ogrzewania zasięgiem „menedżer Anioły znalazłem.

Klub będzie również musiał dostarczyć depozyt 15.000 euro (ponad 400 tysięcy). “Mam nadzieję, że możemy pozostać w EHF do wiosny”, powiedział Jung. „Mimo, że niektórzy gracze lewo, mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze silniejszy zespół niż przed rokiem.”

A kariera po sezonie odciąć silny skrzydłowy Vítková szwedzki Kristianstad czele Weisenbilderová do Poruby Ryšánková.. Ale wracając z Niemiec jest kanonýrka Martinková że z większością wiosną 2013 zdobył Challenge Cup

Jonah wzmocnić Pilsner mistrza

Puchary Lovosic nie będą grać. „Byłoby miło, ale trochę nieatrakcyjne przeciwnika, a odległość jest zaniepokojony, że możemy zakopać finansowo,” powiedział trener Vladimir Lovosice Suma.

Hunters grał Puchar EHF w 2012 roku, kiedy Chorwacki Zamet znokautował w 2. rundzie upadłego Vardar Skopje uprzywilejowanych, aczkolwiek w przypadku wygranej gospodarzy powtórka. „To było oczywiście wielkim przeżyciem”, mówi Suma, w tym czasie bawi asystent Adalbert Serbów.

W środę one Lovosice ostatnią imprezę sezonu, piłkę nożną ze swoimi partnerami handlowymi.Następnie gracze wyjeżdżają na wakacje, które potrwają do połowy lipca. Szkolenie lato spotkać trio już bez filarów tegorocznej udanej drużyny, która zdobyła srebro w lidze i pucharach triumfu. „Tomas Hes zamiar Słowacji, Josefa Jonasza w arcydzieło Pilzno i ​​James Kolomazník mają oczekiwaniu zaangażowanie w Niemczech czy we Francji,” powiedział Suma.

Wymienić należy obracać Ivo Havel, który wraca z Bad Blankenburg, sprzęgła George Boucek, który ostatnio pracował w Pirna, junior kadry uzupełniają bramkarz HRDLIČKA i sprzęgła Frank. Zmiany są również asystent Šumův, zastępując Vaclav Toman Milan Berka, który zakończył karierę zawodnika.