Niezależnie od tego, czy nasz kocioł jest pełen Dortmundu, ustański reżyser życzy sobie Naznaczenia

Usti outsiderem w ćwierćfinale Major League uciska Chomutov superfavorita i fanów hokeja z miasta regionalnego stadionu. “Wierzę, że będzie pięć tysięcy” – powiedział asystent Tomáš Mareš. W pozornie nierównej walce z pierwszym dziesiątej części podstawowej wzdłuż dwóch meczów w Pirates nieoczekiwany stan 1: 1; Po raz pierwszy udało Chomutov 4: 1, a następnie Ústí outshot 7: 5.

A potem nie było słowa gobelin, dyrektora sportowego Słowian: „Chcę chłopaków na lodzie lewej serca. Chomutov, czy kontynuować, czy i po wielkiej walce! „Ludzie wokół Usti hokeja może trzeba dostosować je jeśli nie sądzę. Najpierw założyli nowego Słowianina, ale nie wiedzieli, czy przeżyje. Potem ruszyli, aby nie spaść. W końcu doprowadzili go do play-off. Potem wystąpili naprzód.Teraz wyrwać olbrzym, który ma budżet razy większy i dwa razy więcej graczy.

„Zrównoważona seria nic nie znaczy. Może tylko, że przyjdzie więcej kibiców, która będzie absolutnie fantastyczne „, życzenia i strzelec Jaroslav Roubík pełny ulicznik. Nawet po sensacyjnym zwycięstwie nad Piratami w pierwszym sezonie, a nie poprawić jego oświadczenie, że jego Slovan nie można wykluczyć Pirates. „Ale mają inną linię o połowę lub dwa gotowe, są pełne energii, które będziemy musiały opuścić.”

gag zdziesiątkowana przez nawiązując do raportu Slovan zatrzymuje tylko 16 graczy na boisku. “Dlatego nasz triumf był bohaterski” – wspomaga Mares. Nowy Słowian stopniowo zyskiwał publiczność, ale teraz był podekscytowany grą pełną zapału i zapału. To jest to, co lubi każdy fan.Dlatego jest napastnik Jan Kloz wzywa: „Wracaj, zasługujesz na to” trener Home Usti Miroslav Mach goaded go: „Powiedz mi, czy cokolwiek Dortmund do Cali powiedział:” W niedzielę w Usti gra od pięciu wieczorem, od poniedziałku pojedynek nr 4 godzinę później.

Chomutow jest przynajmniej na zewnątrz w spoczynku. “To tylko jedna gra, nic się nie dzieje. Nie wolno nam robić tragedii “- powiedział asystent Aleš Totter. “Graliśmy w drugą grę, jakby nic się nie stało. Może to powróci do pokory. Z wygrywa nauczyć, poprawić porażka ty „.

Kraj wojownicy Piraci zaskoczony co? “Byliśmy najbardziej zaskoczeni,” powiedział Totter. “Status 1: 1 jest wielkim sukcesem dla Ústí, będzie bardziej zabawny.Z czystą głową oceniamy, czy pozwalamy graczom ufać lub wprowadzać zmiany. Mamy ich sześciu. “Chuck naciskał:” Chomutov będzie musiał bronić więcej, ponieważ pod koniec zawodów staramy się zdobywać bramki. I pozwólmy im kontynuować. “Piraci ostrzegają Kloza:” Nie osiągnęliśmy tego. Nadal chcemy, aby się wstydzili! Chociaż nikt nie oczekuje od nas, byśmy je zsunęli. “