Obcasy Bayernu w Wolfsburgu, Dortmund wygrał po siedmiu rundach

Freiburg pomocnik Vladimir Darida wybrany świętuje wygrywając drugi sezon, Triumph 1: 0 nad Kolonii kontynuował $ 2: 0 nad Schalke.

Sovereign Bayern we Frankfurcie zrelaksowany wygląd po zwycięstwie. W 23 minucie, postanowił po przystojny kombinacja teammates Muller, który w drugiej połowie z dwoma szybkiego Tref pomiędzy 64. i 67. min zamkniętą sprawę.

Zrobił więc czoło strzelcem z sześciu bramek. Tuż przed końcem dostosowanego do końcowego. 4: 0 Xherdan Shaqiri

Obie bramy usytuowane Wolfsburg Belgijski przedstawiciel De Bruyne. Po pierwsze, jego zespół po podpisaniu narożnik odchylane Olić przeszłości bramkarz Czech Jaroslav Drobného.W drugiej połowie Hamburgu nie używać bezpośredniego rzutu, zamiast po kontra krajowa i De Bruyne znalazł Hunt, za który nie jest już problemem ponownie pokonać Drobného.

Hamburg, którego raport brakuje Petr Jiráček i pozostaje w strefie spadkowej.

z przeciwnie, uciekł Dortmund po raz pierwszy od połowy września i zdobył najszerszym zakończył serię siedmiu meczów, w których zdobył tylko jeden punkt. Przeciwnicy Moenchengladbach całkowicie outplayed w domu i nie pozwala mu jeden strzał na bramkę, ale walczył do końca.

22 strzałów, w domu Borussia egzekwowane tylko raz, a że miała nawet pomóc rywal własny cel.Niemiecki przedstawiciel Kramer pokazał niezrozumiałe krótkie i prawie pół pole odbiegała domki přeloboval własnego bramkarza.

Freiburg, czekając na Bundesligi zwycięstwo do ostatniej dziesiątej rundzie, objęli prowadzenie dzięki interwencji Christiana Güntera 22 minut , Drugi Tref przyczyniły Darida czeskiej reprezentacji, którego przekrój jest włączony gelsenkirchenského całą obronę tylko skórujícímu Jonathan Schmid.

Podobnie jak Freiburg zaczęła się rozwijać i Brémám, który zdobył drugie zwycięstwo z rzędu i ogólnie w Bundeslidze.W raporcie z znalazł Czech Theodor Gebre Selassiem wygrał Werder. 2: 0 ze Stuttgartem i przeniesiony z pozycji schodzenia

W przeciwieństwie do ostatniej pozycji w tabeli przed ich meczu w niedzielę z trzeciego Monchengladbach udało uczestnika Ligi Mistrzów przed sezonem jednym spolufavoritů z Borussią Dortmund do tytułu.

Tylko sześć bramek w pierwszej połowie zobaczyliśmy fanów w meczu z Hoffenheim Kolonii. Home udał się na prowadzenie już w drugiej minucie do 35 minut, ale przeciwnicy dostał prowadzić 3: 1Aż do przerwy w porównaniu do dwóch miliamperów Tref Roberto Firmino, po zmianie stron dał ale druga bramka w meczu i pomocnika Kolonia Pawel Olkowski i zdecydowaliśmy się na wyjeździe 4: 3.

Hannover wygrał na boisku Hertha Berlin 2: 0 i po trzecie zwycięstwo z rzędu w tabeli awansował na czwarte miejsce. Zwycięzcy wspólne cele francuski napastnik Jimmy Briand i Japonia pomocnik Hiroshi Kijotake.

Hertha, przeciwnie, nadal cierpią. Po wyeliminowaniu kubka domowego z třetiligovým Bielefeld ligi porażce w ubiegłym tygodniu do Paderborn cierpiał trzecią porażkę z rzędu w tabeli i zbliżył się do pozycji schodzenia.