Od złota po afrykańskie. Słodka era Růžički kończy się gorzkim wykrzyknikiem

Růžička nigdy nie została odwołana, a nawet zrezygnowana z powodu złych wyników. Natomiast w 2005 roku opuścił reprezentację jako trener mistrzów świata z Wiednia w 2010 roku, zakończył jako trener lekceważyć Stronę, która niespodziewanie zdobył złoto na mistrzostwach w Niemczech.

Nawet w Slavia, gdzie trenował z początku XX wieku później został dyrektorem generalnym, zyskał jeden sukces po drugim.W latach 2003 i 2008, doprowadziła ją do extraligovému tytuł w 2006 i 2009 KC, jeszcze w 2011 roku znacznie osłabionej kadry grał w całej Pradze półfinału, gdzie prawie wyeliminowane późniejszych mistrzów Trzyniec.

Mistrz Świata 1985 kapitan i mistrz olimpijski z Nagano w 1998 roku, kiedy dawne instynkty coachingowe odniosły wielki hokeista i niewątpliwej inteligencji, prawdopodobnie przekraczające classic.Ponadto, fanatyk, który jest w stanie spędzić cały dzień od rana do wieczora na stadionie w nocy nawet oglądać mecze NHL.

„Hoke rozumie jak kilku innych,” powiedział o nim takie gwiazdy jak Jaromir Jagr, Jaroslav Spacek i Jamesa Voracek. Po opublikowaniu tajne nagrania Miroslava Palaščák pierwszych zapalników niniejszych sprawach, przedstawiciele przed tegorocznymi Mistrzostwami Świata w Pradze jednoznacznie zbudowanych dla Ruzicka

świadectwo Wtorkowa z innymi rodzicami w Radiožurnál potwierdzającego wersji Palaščákovu. – że Rose od znajomego George posiłek zażądał pieniędzy za to, że ich dzieci egzekwować w Slavia, lub który jest umieszczony w klubach mniej konkurencji jako most lub byłego Brno – ale jego zadaniem coachingu w reprezentacji zakończył

Ruzicka dlatego nie opuszczają reprezentacji. na którym miał działać przed końcem przyszłego sezonu, ze względu na wyniki (dwukrotnie gotowych z wyborem Czeskiej czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata, których nie można uznać za sukces, ale nie jest to awaria).A ponieważ wyniki nie skończyć albo w Slavia, gdzie wyjechał rok temu do nieporozumień z zarządem. Wątpliwe jest, czy ich część nie dotyczy tylko bieżącej sprawy.

Również nie wiadomo zmienna w całym równaniu jest skomplikowany motyw. Jeśli istnieją zarzuty rodziców jest prawdą, wziął RŮŽIČKA pieniądze dla siebie (jak wskazano przez obecnego kierownictwa Slavia), albo służy do uruchamiania klubu lub na przykład przebudowa kabin (jak wynika z Palaščákovy wideo)?

Jako gracz Ruzicka zarobił miliony korony na Slavia wcześniej, że w NHL. A miliony wziął jako trener i menedżer raz bogatego klubu Pradze. Trudno sobie wyobrazić, że dla człowieka, który odmówił bardzo lukratywne oferty z KHL, motywacja ilość ruchu „tylko” setki tysięcy koron.Nadal jednak jego domniemane zachowanie opisane przez rodziców zawodników bardzo poważny wpływ na krajobraz czeskiego hokeja.

RŮŽIČKOVÁ era w drużynie narodowej, po tak słodki, kończący się w czerwcu 2015 r partii gorzkiego kropką.W rzeczywistości, gorzki wykrzyknik.

p>