Osiem godzin tenisowy maraton zakończył się wygraną 70:68

Bratysława. “Nie mam słów, oba zasługują na podziw, podawane niewiarygodną wydajność, szkoda, że ​​w tenisie jest remis,” zaczął swój komentarz na temat meczu John Isner z Nicolas Mahuta Roger Federer.

Amerykański Francuz nadpisane w pierwszej rundzie Wimbledon historii tenisa. Ich mecz zakończył się piąty, a trzy dni po wyniku 70:68 dla Isner.

“Jestem trochę zmęczony,” odpowiedział ze śmiechem w rozmowie na boisku Isner.

“w tym meczu grać raz w życiu, publiczność była niesamowita, ludzie byli fantastyczni.Nicolas jest wojownikiem, zasługuje na ogromny podziw, jak mógł się oprzeć i życzę mu wszystkiego najlepszego, “powiedział Amerykanin.” Ostatnie trzy dni były wspaniałe, że nie wiedzą o tym nawet w snach wyimaginowanych Chciałem wygrać, ale John udało się utrzymać, musi się gratulacje, “dodaje się go do swojego konkurenta.

na koniec meczu odbyło się mniej uroczyste, gdy organizatorzy londyńskich podkreślił wielki aplauz entuzjastycznej publiczności obu tenisistów.

” z jednej strony chciałbym być na dworze, ale na inne nie.Absolutnie nie mogę sobie wyobrazić, jak będą czuli się na następny dzień, tydzień lub miesiąc, “oficjalny turniej dla Federera.” To niesamowite, może być w stanie zorganizować wynik 50:50 do gry o zwycięstwo w kontrze Taj “. Novak Djokovic powiedział. John Isner numer wygranej radość Record WE

Obie tenisistki doznał wielu rekordów. Na przykład rekord gigant Chorwacki Iva Karlovic, który grał w zeszłym roku w półfinale Pucharu Davisa przeciwko Czechom Radek Stepanek stromych 78 WE dwukrotnie przekroczony. Nicolas Mahut w piątym zestaw środę

Isner i Mahut pokonał zarówno magiczną setkę. Amerykańscy zaservoval 112 asy i jego przeciwnik 103-ciaPonadto, wyraźnie pokonał najdłuższy mecz w historii, który trwał sześć godzin i 33 minut. Tylko piąty set między Isner i Mahuta trwał 8 godzin i 11 minut. Razem Mecz trwał 11 godzin i 5 minut.

Obaj gracze przeniósł również liczbę historycznych gier w jednej grze.Do tej pory ponad 124 gier odbyła nowy rekord został zatrzymany w niewiarygodnym numerem 183.

Odivuhodné w szczególności, że zarówno udało całej długości piątym secie, utrzymanie zgłoszenia Isner pokonał Mahuta się wynikiem 69:68, kiedy udało mu się przełamać przeciwnika służyć i wziąć szósty punkt dopasowania

Organizatorzy długo wahał się, gdy jeszcze meczu w środę, że przeszkadzam, ale w końcu ciemność jej rozwiązany około kwadrans po dziesiątej czasu lokalnego. W ciągu meczu na numer zdalnego sądu osiemnaście zorientowani duża liczba osób zaginionych, spośród których była gwiazda tenisa John McEnroe i Tim Henmann. Widzowie chcieli więcej

“chcemy więcej, jeszcze się nie skończyła”, skandowali entuzjastyczną publiczność.Jednakże, tenisiści frezowane z ostatniego, a zwłaszcza dvestošesťcentimetrový Isner ostatniej godziny wydawało się, że w każdej chwili może spaść. To utrzymuje go na powierzchni w doskonałej administracji, choć pod koniec straci penetrację usług, ale wciąż prawdziwe zmęczony Francuza. John Isner podczas piątego zestawu

wyglądała świeżo Mahut, Isner nie zareagował na kulki, które Odszedł z organizmu.Jednakże, to było zaskakujące, że przerwa w meczu na ciemność była przede wszystkim 28-letni francuski tenisista.

Widzieliśmy historię, wszyscy muszą zdać zarówno komplement “, zgodzili się tenisista, a teraz eksperci ESPN Patrick McEnroe i Brad Gilbert.” Dwóch wielkich służy i grać absolutnie żadnych nerwów. Wielka jest przede wszystkim realizacja Nicolasa Mahuta który przez nie dokręcone piąty zestaw przeciwników do przodu, ale zawsze udało się uporać z sytuacją i jest 145-cirankingi graczy “.

Patrick McEnroe nawet porównał Mahuta do Rowerzysta Lance Armstrong, który okazał się jego głównego ujęcia w czasie, gdy nie ma on spodziewał.

” Jest to najlepsza reklama dla naszego sport, nawet więcej można sobie życzyć “, dodaje się do bardziej znanego brata Johna McEnroe.