Paul Nicholls pluje weekendowy tydzień, by utrzymać tytuł trenera

W ciągu jednego dnia po tym, jak sensacja odzyskała przewagę w wyścigu o mistrzostwo, trenuje trener. Paul Nicholls, który wygrał ze wszystkimi biegaczami, mógł być rzadko satysfakcjonującym urodzinem. Pieniądze nagrodzone w tej niskiej karcie, wynoszące ponad 10 000 funtów, prawdopodobnie nie są decydujące dla jego walki z Williem Mullinsem, ale wydarzenia z dnia na dzień dodały, że jego pobliski stocznia Ditcheat jest w prawie nie do powstrzymania Jak sezon skoków wchodzi w ostatni tydzień.

 

Nicholls ma 10 zwycięzców z 18 biegaczy w ciągu ostatnich trzech dni, najważniejszy był Vicente, jego jedyny biegacz w sobotni Scottish Grand National, zwycięstwo warte £ 119 000.Trener, który niedawno wspomniał, przypomniał sobie, że od połowy ubiegłego miesiąca rozmawiał z Ianem Foggem, właścicielem Vicente, że konie muszą wygrać wyścig Ayru, gdyby Mullinsowi nie udało się zdobyć korony. – To będzie ciekawy tydzień, prawda? – zapytał Nicholls, mówiąc o swoich szansach. Słynny zawodnik, jest wyraźnie podekscytowany, aby znaleźć się z powrotem na żywo z szansą na 10. tytuł po tym, jak większość widzów w ciągu ostatnich dwóch tygodni liczyła większość widzów, od chwili, gdy jego rywal ogłosił, że przyniesie sznurek gwiazd, Na Grand National Meeting w Aintree. </p> <p> Najważniejsza chwila w tym zamieszaniu może okazać się, gdy Vautour Mullinsa wpadł do Aintree w wyścigu o wartości 112 000 funtów, na pewno pewnie wygra.Irlandczyk opuścił Merseyside wygodnie z przodu, ale jego ołów odparował. Jak już kiedyś powiedziałem w innej części Liverpoolu, to jest teraz grabs.

Korzyść Nicholls’a jest szczupła 43,160 funtów, co na pewno wystarcza, aby trzymać go z przodu do soboty rano, ale co się dzieje po południu Jest nikt nie zgaduje.W sezonie kończącym Sandown jest kilka cennych konkursów, w szczególności Puchar Złotego Bet365, za które zwycięzcy otrzymają pieniądze o około dwukrotność sumy, jaką prowadzi Nicholls.

 

“Mam dużo pracy, “Powiedział o karcie Sandown. “Niezależnie od tego, czy jechałem na mistrzostwo trenerskie, czy nie, w przyszły weekend będziemy mieli mnóstwo, jeśli będzie sucho”.

 

 

 

Zgodnie z aktualnym przebiegiem Nichollsa, sucha pogoda jest rzeczywiście przewidywana i Urzędnik Sandown wskazał w niedzielną noc, że nie powinno być gorsze niż dobre do miękkich.To może zapewnić udział Sprintera Sacre w Chase Celebration Chase, który jest również doskonałą wiadomością dla Nicholls, ponieważ nie będzie on dobrze reprezentowany w tym cennym konkursie, który w przypadku Sprinter Sacre mógłby być prezentem dla trenowanych przez Mullins Un De Sceaux. Zubayr, migotliwy młody pieszyk, który był jednym z zwycięzców Nichollsa, mógłby ponownie spotkać się w Sandown, gdzie jest wyścig, na który trener ma nadzieję, że jest uprawniony. Wujek powinien z powodzeniem szybko odzyskać sprawiedliwy sukces, osiągnięty przez osiem długości. Główne nadzieje Nichollsa spocznie na teatrze Southfield w Pucharze Złotego Bet365.