Při zmínku dřeva motokáru, nejlepší

Při zmínku dřeva motokáru, nejlepší, co můžeme shromáždit v našich myslích je jednoduchý saně vypadat jako platformu s řízením podvozku stylu a dřevěného ruční brzdou. A na začátek, že mimo to je jen tak dobrý, jako kopce, které můžete najít. Asi po pěti pokusech na kopci, jste vyčerpaní a mají zájem tam byl nějaký způsob, jak mechanizace toto zařízení na zmírnění vaše bolesti zad, a dostat své dech.

Ale to je jen jedna strana dřeva motokáru, která je prostý a nudný. S dnešní technologií a bohaté materiály po ruce, radikální návrhy mohou být vyvinuty na základě principů základních kovů motokár, ale ze dřeva.

Co se opravdu otevřel dveře k dřevěnému motokárové světě je monokok design, nebo unibody styl. Indy a formule jedna auta vydláždil cestu pro jiný druh motokáře, ten, který využívá technologii kompozitního oproti trubkovým rámem práci.

Skutečný technologie pochází z druhé světové války dřevěné Letadla ze strany Brity a Američany. Přesněji řečeno De Havilland Mosquito a Howard Hughes Spruce Goose ukázaly, že lehké a silné letouny by mohly  být vyvinuty ze dřeva.

Tam je nějaká věda k rozvoji dřeva motokáru pomocí řekněme, překližky, a dva čtyřky. Hlavní dětský nábytek z masivu myšlenkou je dostat síly protékat rámu efektivně pracovat při zachování ohybu integritu a celkovou pevnost.

Hlavní myšlenkou je, aby se lehké, pevné, bezpečné, odolné a výkon orientované motokárovou. Rovnováha všech těchto prvků je pro některé dřevěné výběrem materiálů zajímavé. Například go-kart by flex v jedné ose, ale matrac do postielky ne v jiném. Go-kart by měl být schopen zvládnout vibrace a nepraská ani způsobit hnacího ústrojí vyjít z nastavení. Go-kart by měl mít rozložení hmotnosti v poměru 50/50 se pro maximální zatáčení, takže motokárová není jen jít rovnou, ale reaguje na řídící vstupy.

Otázka, můžete se ptát se: “Proč se dokonce domnívají dřevo motokáry, když existuje spousta kovových motokár rámy z čeho vybírat?”

Odpověď je zásadní, nemusí mít přístup ke kovové pracovní nástroje, ale budete mít dostatek dřeva a dřevo pracovních nástrojů.

Namísto placení za drahé kit, že někdo dal dohromady ze dřeva, můžete si vytvořit svůj vlastní pomocí jednoduchých dřevěných nástrojů, jako je například rolovací pily, vrtačky a několik ručních nástrojů, jako je jednoduchý klíč sady.

Základní uspořádání jedná o osobu prostor, a motorový prostor. Systém řízení může být vyroben výhradně ze dřeva, s výjimkou volant připojit a řízení hřídel. Z hlediska bezpečnosti, který má pevnou kovovou hřídel Přenos řídicích sil na řízení spojení je jednodušší, účinnější a trvanlivější.

Zadní kola jsou namontovány prostřednictvím aktivního nápravy, která je namontována na rámu práci prostřednictvím některých stojatým ložisek. Síly pro stojatými jsou pak přeneseny pevně do rámové konstrukce, pod kterou se skládá z 2×4 let a překližky.

Celková konstrukce rámu se skládá z překližky běžců, které běží po celé délce kart. V závislosti na velikosti 2×4 struktura může být minimalizován na šířku ušetřit na hmotnosti. Také, exotických dřevin, jako jsou dub lze použít místo borovice pro maximalizaci pevnosti, přičemž současně minimalizuje průřez běžci.

Brzdový systém, místo aby byly primitivní tření hůl, nebo třením brzdového systému mohou být vyrobeny do snadno dostupné kotoučové brzdy systému.

Systém řízení může být vyvinut do pokročilého systému Ackerman pomocí 4×4 jako vřetena kola. Pokušení je udržet akci otočný skutečné jednoduché a neměla by podporovat druhou stranu vřetena, ale brzy zjistil, že dvě a čtyři montážní struktura nebude stačit k udržení vřeten před popraskáním ven. Jako v autě, nebo na motokáře, na obou stranách vřetena musí být podporovány. Typicky jedna strana musí být podpořeno více než ostatní, a to může být obchod pryč, a trik objevit.