Próbując Get Your Kids z kanapy?

Czy obawia się o swoje dzieci siedzą w domu za dużo? Czy oni spędzają dzień oglądanie telewizji, granie w gry wideo lub surfowanie po sieci? Są przekształcając ziemniaków kanapie? Jako rodzic wiesz, jak trudno jest dostać dziecko, aby zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia. Heck, prawdopodobnie nie udało się uzyskać je jeść marchewki, ponieważ były małe dzieci, jak się ma ich przekonać, aby przejść do siłowni lub pobiegać. Kluczem jest znalezienie ćwiczenia, które się cieszą, więc będą nadal wykonywać i sprawiają, że nawyk życia. To jest, gdy przychodzi mini trampolina.

Pamiętasz, ile zabawy trzeba było skakać na łóżku jako dziecko? Mini trampolina lub miejska Rebounder pozwala wasze dzieci mają takie same doświadczenia zabawa bez niszczenia materac lub zranienia w wyniku upadku z łóżka.

Mini trampolina jest jednym z najbardziej uniwersalnych elementów urządzeń do ćwiczeń. Wy, dzieci mogą skakać na niego z przodu telewizora lub na zewnątrz, a kiedy nie jest w użyciu, łatwo mieści się w szafie lub nawet pod łóżkiem.

Spójrzmy na niektóre z korzyści płynących z pracy na Mini Trampolina

o Jest to niska forma wpływ ćwiczeń

O spala więcej kalorii niż jogging

O Poprawia krążenie

O Daje świetny trening cardio

O wzmacnia nogi i uda

o Poprawa równowagi i koordynacji

O Jego bardzo przenośne

Przede wszystkim, jest to dużo zabawy !!!!.

Nie myśl zbiórkach jest tylko dla dzieci. Będziesz mieć wspaniały trening z tego jak dobrze. Mini trampolina jest idealny dla całej rodziny i wielkie inwestycje w swoje zdrowie i kondycję, jak również. To pomaga spalić tłuszcz i kalorie szybko, ale również działa świetnie, jeśli chodzi o trening siłowy. Twój największy problem będzie dostać się do zakrętu, aby wypracować. (Sugerujemy poczekać, aż dzieci są w szkole).

Gdy robisz zakupy na mini trampolina wygląd modelu z sześcioma nogami. To będzie o wiele bardziej stabilne niż niektóre z tańszych modeli czterech nogach. Jeśli dopiero zaczynasz, a także jako dodatkowy środek bezpieczeństwa, poszukaj modelu z pręta stabilizującego.