Przedstawiony Markowicz powrócił. Opuściłem uszy, mówi serbski napastnik

Strzelba, która pokonała obronę Pilzna na czystym koncie. Jednak dokładny szef Miroslava Markoviča był czymś więcej niż tylko sukcesem napastnika z Brna. Chociaż jego Zbrojovka spadł w niedzielę z ulubionym 1: 4, jakby 25-letni Serb wysłał cytat: Wróciłem! “Tak się cieszę. Po urazie ja nie zdobył w lidze osiem miesięcy „, wskazując jego zastępca, który w Pilźnie grał ostatnie 23 minut.

Podczas gdy wcześniej oznaczało Markovic (jeśli fit) dla liczby przeciwników obraźliwe zagrożeń jeden, teraz jest strzelec wdzięczny za każdą chwilę na ramieniu ligi. “Jestem szczęśliwy za 15 minut. Jeśli mój trener da mi pewność siebie, wierzę, że zapłacę mu dobry występ “, mówi płynnie po czesku.

Kto by na to czekał miesiąc temu?Markovich znajdował się w rozsypce Zbrojovki. Na swojej stronie internetowej w połowie marca skoczył niezwykły tekst, czy raczej broszura „backstage klub”.

„Niestety, w czasie zimy, coś się zmieniło i Miroslav przestał absolutnie pracować dla zespołu, walczyć i myśleć o raporcie” opowiadał sport Zbrojovka dyrektor Zdeněk Kudela. „Pracuję w zasadzie do siebie, dodaje, ale trening zespołu ma ogromne wady. Przy obecnym podejściu mu trener Rozmieszczanie teamu „, mówi Kudela, między innymi.

Atakujący de facto odpisane Borce, który ani klub nie zamierza przedłużyć kontrakt kończy się w lecie. “Nie chcę komentować. Była to decyzja trenera i zarządzania klubem.Zapomniałam o tym, spuścił uszy, trzymane zatykanie się i ćwicz „powiedział Markovic, który przybył do Brna w zimie 2013 roku, Czech Budejovice.

” korzystać ze wszystkich metod, które gracz wypełnia zobowiązania „

a dobrze zrobione, że nie wstać. Zamiast trudności miał trener Vaclav Kotal w lidze regularnie używać Mac jako odciążenie jokera.

artykuł na stronie internetowej Zbrojovka i rzeczywiście służył jako propaganda zaprojektowany ciemnych włosach Bałkany. “Wiesz, że jako menedżer używasz wszystkich metod, aby zmusić graczy do wykonywania swoich obowiązków” – przyznaje Kudela.

Nie można powiedzieć, że sytuacja wokół Markowicza się rozjaśnia.Wątpliwe jest, czy będzie to skłonić do przodu dano szansę, jeśli przegap Brno vykartovaný Josef Čtvrtníček, nerozehraný Donnell Moukanza, rannych Lukáš Zoubele lub był Stanislav Vávra w formularzu. I nawet Markovic całkowicie wymazywanie ich dolegliwości.

„W ostatnim czasie, wszystko jest zindywidualizowana i Mira jest dowodem”, mówi dyrektor sportowy Zbrojovka. „Dzięki trener powtarza, że ​​choć jest to strzelanka, kto ma strzelać bramki, ale nie priorytet swoich uczuć przed zespołem”, mówi Kudela.

„Nie zgadzam się. Chcę być ważny dla zespołu.Postaram się pomóc zespołowi, walcząc o ratunek i niektórych punktach musimy, „mówi,” zreformowane „Markovic, którzy przywództwo Brno krytykowane i niechlujne podejście třetiligové farmie w Líšeň.

” Głównym problemem było to, że grał na sztuczna trawa i nie chciałem ryzykować kontuzji, „powiedział napastnik, który jesienią przeszedł artroskopii kolana.

”, a to się dzieje gdzie indziej, specjaliści muszą dać znać w Líšeň, głównego gracza ligi ” sprzeciwia Kuděla, który ogólnie uważa pracę cudzoziemca w Brnie i ze względu na częste urazy jeszcze rozczarowanie.

Srb może poprawić reputację koniec czerwca. Potem może być oczekiwaniu na przeniesienie.Albo jego misja w zbrojowni nie skończy się?