Przewiduję prawy – Dobrze większość z nich!

Jeszcze w sierpniu, tuż przed rozpoczęciem gry Otwarcie sezonu piłkarskiego 2005/06, zespół tutaj w “napiwku na post!” Przewidywania, dzielnie dał nasze prognozy dla wszystkich 92 drużyn i byłoby zaniedbaniem z nas, jeśli nie zrobił ” t przeanalizować, jak mamy dalej – jeśli tylko pozwalają wszystkim lekceważyć nasze wskazówki w przyszłym sezonie! Na górnym końcu Barclays Premiership pisaliśmy: “Oczywiście duża 3 będą walczyć znowu, z dobrym początku wymaganego przez Arsenal – a może bardziej znacząco Man Utd, aby umożliwić im wcisnąć Chelsea aż do mety przypadku. trio są nadal blisko wejścia w ostatnim kwartale, wtedy mamy skradanie uczucie United może po prostu krawędzi go, ale jeśli opuszczą go zbyt późno, to jest to niemożliwe, aby zobaczyć poza Blues.

Martin Jol został cierpliwie łącząc młodą, ale bardzo silny skład, a my spodziewamy się do walki z Liverpool do tego 4. miejscu “Cóż, musimy być w miarę zadowoleni z tego;., Jak Stany były najbliżej Chelsea i może .., z trochę większej spójności wcześniej, mam znacznie bliżej Spurs rzeczywiście nie zmierzą się przez cały sezon na 4. miejscu, ale mamy Kanonierów i Merseysiders tyłu do przodu Innym dobrym miejscem, by nas było Blackburn, który zakończył 6-cia, my pisał: “Craig Bellamy może albo Rovers ogień do krakingu sezonu, a może wywołać więcej kłopotów; ale faworyzować dawnej i zobaczyć górną połowę wykończenie dla nich “wypromowanych Sunderland proponujemy:”.. będą dobrze po prostu uniknąć spadku, a ich forma domu będzie istotne w zapewnieniu drugi sezon “Czekanie aż do ostatecznego urządzenia sezonu ich pierwsze zwycięstwo potwierdził to! zrobiliśmy spodziewać Baggies Bryan Robson, by być może w stanie zrobić kolejny krok i udowodnić mocniej bić, pozwalając im pozostać po prostu z dala od kłopotów, ale byliśmy ponownie poprawne ze swoimi sąsiadami w West Midlands ,

Pisaliśmy: “Aston Villa jednak może być za niewygodne czasie powinny one być zbyt silny, aby zejść, ale możemy zobaczyć ich angażowania się w niewłaściwym końcu tabeli.”. Prawie na miejscu z tym jednym! Jesteśmy całkowicie lekceważyć Wigan, ale na pewno nie byliśmy tam sami, a spodziewałem się lepszej Man City i Birmingham, z Charlton i Bolton zmaga się trochę bardziej; ale na ogół musimy być dość zadowolony z Premiership!

W Mistrzostwach pisaliśmy: “Zespół mamy ochotę na mocne są Leeds United, który po sezonie konsolidacji, a teraz wydaje się być gotowy do montażu dużą promocję Push”. Dobrze, że nie okazać się dość silny jak myśleliśmy, ale pomimo barażach. Wiele wysoko ocenione typerów miał wilki i Southampton jako 2, aby przejść w górę; Nasze myśli były: “ulubione wielu ludzi są wilki, po długiej porażki po Boże Narodzenie, ale zawsze jest ogromne ciśnienie na Molineux gdy poziom oczekiwanie są wysokie i widzimy ich jedyną drogę do bycia poprzez barażach Spośród zdegradowany klubów. widzimy zarówno Norwich i Crystal Palace jest aż tam, ale mogą również cierpieć Southampton – tak jak wielu przed nimi, którzy byli wypadło z Premiership po długim pobycie. – i potrzebują sezon lub dwa, aby dostosować ” Znowu prawie na miejscu, z Saints spędzać cały sezon w dolnej połowie i Wilki znów pochlebne oszukać i po prostu brakuje. Pałac był aż tam, ale Norwich nie zdało egzaminu. Ipswich utracone w barażach poprzednim sezonie, a z nich pisaliśmy: “. Mogą one również zostały pominięte łodzi i może znaleźć życie o wiele trudniejsze, utraciwszy kilka kluczowych graczy” Dolne pół wykończenie sugerowałoby, że mieli rację! Mieliśmy Czytanie w play-off, więc ich lekceważyć, A my z Watford, choć nie piszą, że można się spodziewać, żeby być z dala od niebezpieczeństwa, zgodnie z ich jasnym nowego menedżera – okazał się jeszcze lepsze niż myśleliśmy! Na ogół jednak nie tak dobrze z nami!