Rob grał w 90 gier. Mam dość, mówi napastnik Budweiser

Tegoroczny sezon jest długi. Po połowie kwietnia już Budziejowice hokeistów w zdecydowanej większości ostatnich wakacji. Do końca tegorocznych graczy lewy silnik jest jeszcze dwa mecze w rundzie Extraliga promocji. Zna dziewiętnaście napastnik Lubos Rob, który wczoraj stał w tym sezonie doprowadził do 90. meczu. Nikt nie zrobił więcej w zespole.

“Mam tego dość dużo. W tym roku grałem w dwadzieścia juniorów. Nie jestem szczęśliwy, że sezon się kończy, ale teraz będę miał dziewięćdziesiąt meczów. Nigdy wcześniej tego nie robiłem.Siły też nie mają do stracenia, „powiedział Rob przed wczorajszym meczu w Chomutov.

Łączna zmęczenie ale Rob nie chce w żadnym wypadku należy przypisać fakt, że silnik jest ostatnim miejscem playoff. “Nie sądzę, że będziemy jeździć z naszymi przeciwnikami. Ale jasne jest, że nasze moce kurczą się. Praktycznie przez cały sezon graliśmy w trzech, a pozostałe zespoły mają w większości cztery wyrównujące formacje. Myślę, że oprócz mecz w Ołomuńcu są wręcz przepadają i mecze były wyważone, „wspominał syn byłego napastnika silnika Lubos Rob Starszego.

Fakt, że gracze zabrakło na końcu sił konkurencji tłumiku nie chcę usprawiedliwiać lub asystent głównego trenera Radka Bělohlava. “Mamy mniej energii niż inne zespoły.Uważam nawet, że w niektórych meczach mamy więcej niż tylko naszych przeciwników. Ale jeśli mówimy tylko o Lubos, tak że naprawdę grać wystarczy jeszcze dodać mecze dla reprezentacji „powiedział Bělohlav.

” sezon poszliśmy z tym celem jest playoffs, „

Według Roba Silnik mimo ostatni miejsce w tabeli nie zaprzecza. „Too bad zakończeń w Chomutov i w domu Slavia, musieliśmy zacisnąć punktów. Niektóre doświadczenia mają nasz zespół. Ale z błędami się uczy, więc mam nadzieję, że następny sezon się nie powtórzy.Inne zespoły nie są bardziej doświadczeni gracze od nas i które mogą wykorzystać, „pomyślał młody hokeista.

Wie jednak, że chociaż silnik Extraliga nie wcześniej, ocenić każdy sezon jako udany. “Udaliśmy się na sezon z celem play-off. Kiedy stało ćwierćfinału, myśleliśmy, że staramy się go jak również do półfinału gry, a ostatecznie skończyło się w dogrywce. Myślę, że ten sezon został wyprzedzony przez oczekiwania. Dla nas młodzi ludzie są wspaniałe doświadczenia, że ​​być może w przyszłym roku Premier League i poznacie „, powiedział Lubos Rob.

Poprzez udział w promocji okrągły silnika ustawić poprzeczkę dla przyszłych latach jest bardzo wysoka. “To prawda (śmiech). W tym roku mieliśmy trochę szczęścia w playoffach.Mimo to wierzyliśmy, że wszyscy nasi przeciwnicy biorą udział w pierwszej fazie playoff, i mieliśmy nadzieję, że zapora może wyjść. Ale znowu nie możemy myśleć, że będziemy grać w każdym sezonie. Myślę, że Kladno był najlepszy w tym roku i był z Jihlavą, która miała formę pod koniec sezonu. Kladno nie gra od dwóch miesięcy, robimy, “dodał hokeista.

Pozostałe dwa mecze nie chcą grać na Południu. “Nie damy nikomu nic za darmo. Na pewno chcemy zbierać punkty i mieszać je ze stołem “, mówi Bělohlav.