Świeżo pokonał Barcelonę w pierwszym ćwierćfinale gospodarze Atletico

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów będzie oferować na początku być może ścisły pojedynku wszystkim dlatego, że turniej przychodzi do Barcelony z Atletico Madryt, a więc pierwszy i drugi najlepszy sumie w Hiszpanii. A Home meczu Katalończycy nie idą w postaci przezroczystego ulubiona pozycja, jak kilka dni temu wydawało się …

Barcelonští był rozciągnięty, aby osiągnąć swoją imponującą serię bez porażki do Sportingbet czterdziestu prostych meczów, ale w weekend El Clásico z Realem Madryt przyniósł ich zaskakującą porażkę i pokonać 2: 1 podopieczni Luisa Enrique, ani dla tej ulgi domu pola lub przewagi liczbowej po już niemal obowiązkowym wykluczeniem Sergio Ramos – celem wygrania pięć minut jest pod opieką przed końcem Cristiano Ronaldo, który następnie cały zespół mógł prawidłowo korzystać żywe uroczystości.

Czas korygowania kataloński Gigant zbyt lewo i ich przeciwnicy Wtorkowe może stanowić jeszcze trudniejsze orzech do zgryzienia niż ich rywale miejskich. Mimo to, Gerard Pique, który wysłał Barcelona z Realem w pięćdziesiątym szóstym minut ołowiu, odmawia zrobić nieoczekiwanych strat i zamykania linii Nietykalność zbyt dużo nauki. “Musimy się obudzić się znikąd, bo nie wiedzą, jak trudne i Sportingbet skomplikowane, że jest do wygrania w każdym meczu.”

“Liczy się obawia, że ​​jest to porażka, jak każdy inny. My play-dziewięciu meczach bez porażki i ostatecznie miał przyjść. Teraz czekamy”, powiedział patery obronne Barcelona. “Jesteśmy gotowi do kolejnego spotkania we wtorek i chcemy być znowu udany. Jutro to unikalna szansa, aby zagrać wielki mecz i ponownie ustawić poprzeczkę wysoko.”

Ponadto wewnętrzna, są nadal w rywalizacji o ledwie wiarygodny Sportingbet obronie trzech głównych trofeów, które zdobył w ubiegłym roku – mianowicie chodzi o ligi, Ligi Mistrzów oraz Pucharu Ligi. Dodatkowo Katalończycy przeciwko Athletics wygrał wszystkie sześć wspólnych pomiarów wymusza, aby mogli wejść do siódmy ze zdrowym ego. Goście z kolei mogą być nitowane do sytuacji sprzed dwóch lat, kiedy bycie milionerem w ćwierćfinale konkursu im wyeliminował Barcelonę.

“Nie boimy się, ale doświadczenie wspaniały sezon. To będzie jeszcze trudniejsze niż w sobotę”, ostrzega Piqué. “Jest to drugi najlepszy klub w Hiszpanii, przynajmniej według tabeli ligi. Ale to zależy przede wszystkim od nas, mamy piłkę, utrzymywali, wsparcie fanów w plecy … Kiedy wszyscy usiąść, jesteśmy nie do Sportingbet zatrzymania”.

Słowa Hiszpański korkiem obsługiwane również przez jego klub trener Luis Enrique. “Atletico Madryt to Top Team, bo mimo wszystko udało się konkurować z Realem i Barceloną, mimo ich braku funduszy. Naprawdę możemy utonąć niezależnie od wyniku sobotniego”. Enrique będzie musiał obejść się bez obrońca Jeremy Mathieuho, Aleix Vidal i Adriana, ale jego rydwanów ofensywnych gwiazd jak zwykle jest w pełni dostępna. A jeśli Lionel Messimy szczęście gola, jego kariera będzie zaokrąglony Wkład bramki do rundy klubu 500 Tref i reprezentacji razem.

Atlético pewnością zrobi wszystko, aby upewnić się, że Argentyńczyk gwiazdy takie plany Sportingbet niemożliwe. Ponadto, te cele może uzdravivší korek i patery Madrid nieprzeniknioną obrony, Diego Godin. Reprezentacja Urugwaju brakowało poprzednie dwie rundy z powodu kontuzji mięśnia, ale w poniedziałek dotarł do powrotu do zielony trawnik i powinien być gotowy do skoku w prawo w zespole podstawy. “Pracowałem ciężko na nim, byłem z powrotem tak szybko, jak to możliwe. Mam zmieścić jeszcze w stu procentach”.

czytaj więcej: http://pl-sportbet.com