System – płaska stawka

System “płaska stawka” to najprostszy system do zawierania zakładów bukmacherskich. Polecany jest początkującym adeptom tak aby mogli w prosty sposób ocenić skuteczność swoich typów. Dość trudno i nieefektywnie jest ją stosować grając zakłady z dość dużym “rozrzutem” kursów. Z definicji polega na zawieraniu wszystkich zakładów za dokładnię tą sama stawkę. I to bez względu na to czy zawieramy zakład pojedyńczy , czy zakłady akumulowane.

W praktyce jednak , najczęściej ustalamy jakąś stała kwote dla kursów do 2,0 , inną dla kursów w przedziale 2,0-5,0 i jeszcze inna dla kursów wyższych lub zakładów akumulowanych.
Stosujemy jednak jedna z głównych zasad – czyli nie obstawiamy za więcej aniżeli 2-3% naszego podstawowego budżetu.

bukmacherskie zarobki

Trzymanie się tej zasady uchroni nas przed przedwczesnym “bankructwem” . Pozwoli także na sprawdzenie skuteczności naszych typów w dłuższym okresie czasowym.

Wadą systemu sa stosunkowo małe zyski w porównaniu z bardziej ryzykownymi zakładami . Dlatego warto dla wyższych kursów przyjąć mniejszą stawkę i stosować zasadę regulacji ryzyka. Oczywiście wszystko wygląda tak pięknie i prosto jedynie w teorii. Nie ma, a przynajmniej ja go z pewnością nie znam stuprocentowego systemu .  Jak twierdza znawcy , tak naprawdę wygrywa tylko około 2 procent graczy. Dlaczego. Bo niewielu potrafi chłodno kalkulować, nie wszyscy maja dostęp do najnowszych informacji , które bardzo często maja znaczący wpływ na losy późniejszego meczu.

Ale stosujac sie do pewnych zasad i systemów, możemy zminimalizować straty, a w dłuższym przedziale czasu być może i wygrać. Najlepiej jednak traktowac to jako formę rozrywki  i w zaden sposób nie próbowac zrobic sobie z bukmacherki stałego źródła dochodu.