Tottenham Hotspur – West Ham United

Osiem gier w sobotę, sześć na raz, natomiast w niedzielę, fani muszą się zadowolić jednym meczu. Terminarz Premier League jest czasami nielogiczne; Super Sunday i nabywa samotny pojedynek Tottenham West Ham. Małe derby Londynu jest również pojedynek sąsiadów w tabeli, które mają identyczny dochód punkt.
Tottenham w tym sezonie jest doskonałym przykładem na to, jak uzyskać wynik, a zwłaszcza kryzys w grach. Pierwsze cztery gry z Spurs grał dobrze, zdobył tylko trzy punkty i wulgaryzmy wstępnie. W najlepszym razie średnie wyniki pokazały podopiecznych Mauricio Pochettino w Sunderland iw domu do Crystal Palace, ale dobry duch zespołu i niepowtarzalny indywidualny dwuścienny dwa spocony zapewnić Tottenham wygrywa 1: 0-cie I to był trampoliną do obecnej sytuacji.
Koguty miały następnie bezlitośnie rozklovali zdesperowany, Manchester City i dwa remízách do Swansea i Liverpool i Tottenham zniszczone Bournemouth i Aston Villa. Jedenasty mecz bez porażki, a następnie dołączył do derby północnego Londynu z Arsenalem, kiedy musiał wygrać ziemi rywalizować znacznie bliżej.
Teraz konkursy z ambitnego West Ham, który był w pierwszych miesiącach objawienia Premier League. Przede wszystkim ze względu na fantastyczne Dimitri Payet Młotki zniszczenie jednego przeciwnika po drugim, i słusznie zaatakowały pozycje medalowe. Pod koniec października, jednak ulegli pokonaniu Watford i Everton nie opanował albo.
Ponadto, ta gra została utracona przez Payet, którego nieobecność trzech miesięcy można łatwo odciąć oddziały szansa Slaven Bilić solidną lokalizację. Środek tabeli jest ogromny i musi być zrównoważone jedenasty Stoke podzielone pomiędzy szóstym a West Ham (Spurs) i piątym zaledwie dwóch punktów. I nie wolno nam zapominać, że zbiera się na dnie tabeli sił dręczące go, ale nadal bardzo silna Chelsea.
Ile będzie brak francuskiego geniusza może boleć po raz pierwszy, aby pokazać teraz. Poza gra jest również Enner Valencia; zwraca przeciwnie Diafra Sakho, który mógłby zastąpić grając słabo Carroll. Collins nie wszedł vykartovaný znak zapytania wisi nad Obiang też.
Tottenham szczyci się ambulatorium tylko ważną nazwę – skrzydłowego Nacera Chadliho. Wśród “na żywo” w końcu powrócił koreański Syna, który prawdopodobnie zastąpi listwy vykartovaného na prawym skrzydle.

żródło : Bet365 – www.bet-pt.com