Trener Mazzari zostaje w Interze

Zapadła decyzja w sprawie obsady posady trenera zespołu Interu w przyszłym sezonie. Nadal trenerem będzie Walter Mazzani. Szkoleniowiec po ogromnej fali krytyki ze strony wzburzonych fanów zespołu, a przed dzisiejszym spotkaniem z Lazio Rzym dostał takie zapewnienie ze strony właściciela zespołu, Indonezyjczyka Ericka Thohira.

mazzari

“Mazzani zostaje. Ma ważną umowę i ja mam zamiar ją respektować” Powiedział indonezyjski właściciel. ” Fanów rozumiem, ja też nie jestem zadowolony, ale musimy dać trenerowi szansę. Dołożę wszelkich starań aby do nowego sezonu sytuacja się ustabilizowała a zespól mógł zostać wzmocniony i grać lepiej” dodał.

Inter znajduje sie po nieudanym sezonie , na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywak, ma piątym miejscu w tabeli z ogromną stratą do mistrzowskiego Juventusu. Zespól musi walczyc o zakwalifikowanie się do Ligi Europejskiej. Od dziewiątego w tabeli Lazio , dzieli go cztery punkty.  Szóste miejsce, ostatnie premiowane grą w Lidze Europejskiej, zajmuje FC Turyn , którego do Interu dzieli tylko dwa punkty.