Unibet

Unibetpl

Solidność i bezpieczeństwo. Tak najkrócej można scharakteryzować skandynawskiego bukmachera Unibet, który powoli urasta do miana jednego z liderów na rynku internetowych zakładów bukmacherskich i e-gamingu. Unibet oferuje bardzo przejrzystą i prostą w obsłudze stronę internetową . Oferta dotycząca zakładów sportowych , jak i oferta pokerowa i kasyna zadowoli z całą pewnością nawet najbardziej wymagających klientów. Trzeba tu koniecznie wspomnieć o coraz bardziej atrakcyjnym panelu do zawierania zakładów “live”. Z tygodnia na tydzień oferta jest coraz szersza a ilość transmisji meczów i innych wydarzeń sportowych jest co najmniej zadowalająca . transmisje live to główny powód do dumy właścicieli Unibet.

Dużym bodźcem do wybrania Unibet, a nie jakiegoś innego bukmachera, są bonusy powitalne dla nowych graczy. W tej kwestii Unibet to także ścisła czołówka. Dla fanów zakładów bukmacherskich przewidziany jest bonus powitalny w wysokości 123PLN . Bonus zostaje dopisany do konta gracza automatycznie po dokonaniu pierwszego depozytu. Kwotę bonusu można wykorzystać dowolnie w ramach platformy bukmacherskiej.

Odbierz swój darmowy cashback bonus – 123PLN

Osobny bonus przysługuje każdemu graczowi który dokona pierwszego depozytu na koncie pokerowym oraz na koncie kasyna. Bonusy w tych przypadkach sa jeszcze wyższe i co najwazniejsze – sa od siebie niezależne. W związku z tym każdemu graczowi w rzeczywistości przysługują aż 3 bonusy.

Warto tutaj zwrcić uwagę na jedną z atrakcji firmy Unibet , jakim jest kasyno “live” . Logując sie do niego , gramy z żywymi krupierami i wszystko obserwujemy na monitorze. To jedna z najciekawszych tego typu ofert wsród operatorów e-gamingu.

unibet-page

Wpłat i wypłat na konto Unibet dokonywać można podobnie jak we wszystkich tego typu portalach. Mamy wiec do dyspozycji karty płatnicze (Visa,Maestro), przelewy bankowe oraz możliwośc korzystania z Moneybookers oraz PayPal.

Oto wykaz wszystkich dostępnych możliwosci dokonywania transackcji:

– karta debetowa    Visa / MasterCard / EuroCard
– karta kredytowa    Visa / MasterCard / EuroCard
– Skrill
– Neteller
– Click2Pay
– Przelew bankowy
– Fast Bank Transfer

Warto zauważyć , ze transakcje przebiegaja bardzo sprawnie i wypłaty ( których jak najwiecej życzymy) znajdą sie na Twoim koncie w maksymalnie krótkim czasie.
W przypadku jakichkolwiek problemów można uzyskać pomoc w całodobowo działającym Centrum Pomocy , obsługującym użytkowników Unibet w kilkunastu językach. Oczywiscie support działa równiez w jezyku polskim.

Formy kontaktu z supportem:

– LiveChat
– Telefon
– E-Mail
– formularz kontaktowy na stronie

mail do polskiego supportu – info-PL@unibet.com

telefon do polskiego supportu – 0800 702 073    ( bezpłatne połączenie )

Wszystkie transakcje oraz działania na stronie Unibet sa całkowicie bezpieczne. Unibet posiada wiele certyfikatów bezpieczeństwa , między innymi najbardziej ceniony certyfikat eCOGRA. Warto tez wspomniec o zaangazowaniu Unibet w fundacjach udzielajacych pomocy osobom uzaleznionym od hazardu.