US Open: Stephens był Venus W., a Keys gra w finale

Chociaż Williams był Stephens opiekowała dech dramatu, w którym nie brakowało niezwykłych ujęć z obu stron, drugi w tym meczu, „amerykańskie kura” to sprawa raczej jednoznaczna.

O ile sama działała praktycznie bezbłędnie Plus jeszcze zasadził „zwycięzcy” po drugiej, Vandewegheová grał strasznie chory i wyglądał na dowolnej jakości protizbraň tenisa swoich przeciwników Home

Smukła blondynka zdobył 22 niewymuszone błędy, nie było na czubku administracji -. nie nagrywać jednego asa.

Slayer Karolina Pliskova i ledwo Klucze do konkurowania, po godzinę i sześć minut, tylko spojrzał na doskonałą obsługę i pożegnaliśmy Flushing Meadows.

Klucze, Świat szesnaście, najpierw finały zabaw jeden z turnieju „Big Four”. „Wiedziałem, że miałem tę okazję i włamać się do finału”, powiedziała w sądzie.

przeciw Vandewegheové potwierdziła kowicie równowagi (obecnie trzech kart, zero porażek).Za każdym razem, gdy starł się z nią na twardej powierzchni.

Nie powstrzymało to jej bólu w mięśniu prawego uda.Wolałby być owinięty w garderobie krótko przed końcem gry. . “Zacząłem czuć się ładna i bałam się, że to nic poważnego”, powiedziała

Williams zderzył własne błędy < / h3>

to był bojowe tenis różne pokolenia.

Nadzieja przed ikoną.

wschodząca gwiazda przed starzeniem legendy.

Jednak, paradoksalnie, wydawał się bardziej nerwowy na korcie Arthur Ashe czuł starszy z dwóch sytuuje.

Willamsová zrobił wiele niepotrzebnych pomyłek, „Baby Serena” przeciwnie grał bardzo konsekwentnie i w decydujących momentach pokazał szybkich nóg, jego dłoń i zimną krew.

W chwili był dwukrotnie mistrzem US Otwarcie dwóch piłek z triumfu, Stephens zdołał w ogóle zagrać w najlepszy tenis.Uhrála siedem piłek z rzędu i panowały równowagę sił na korcie po jego stronie.

Dla starszych z W. siostry nie było odwrotu, nieuchronnie udał się do porażki. To przyszło po dwóch godzinach i siedmiu minut.

„To niesamowity gracz, mam dla niej tylko słowa pochwały. Czuję się zaszczycony, że mogę grać przeciwko niej, „Stephens wsunął wyprzedza swojego rywala. Pobił ją nawet podczas drugiego spotkania.

Stephens for pierwszy krok do finału Wielkiego Szlema w jej karierze posunął się naprzód z pewnością siebie.Bardzo dobrze służył, nie przegap precyzyjne opór

przeciwnego ułożone błąd Williamsa po błędzie, a po 24 minutach przegrywał 0:.. 1 w zestawach

młodszych tenisistów następnie może znacznie bliżej marzyć wygrać, ale na początku drugiego seta ostatecznie dziesięć minut gamma Williams przerabia administracji.

przeciwnie, nie mówiąc już o obsługę i wziąć Petra Kvitova pokořitelka nagle zyskał wielką przewagę.Udoskonalić swoje pociągnięcia i Stephens zniszczony szczególnie idealny prognozowania.

W końcu było już po 30 minutach jasne Canary tenisowym.

Nawet to jednak Stephens złamał pierwsze dwadzieścia cztery myśliwca w trzecim secie był obchodzony zysk

Zdecydowano?

Nie, Williams był w stanie porównać 3: 3, przyjemny styl gry i publiczności cieszył podziw często nucił.

Stephens musiał oprzeć nieprzyjemne chwile, kiedy jej boku sądu poleciał naprawdę bezkompromisowe „piłkę” i pobiegła z jednej linii bocznej do drugiego.

Po wytrzymać w stanie. 4: 5 i psychicznie bardzo wymagającym kiedy Williams dzięki agresywnym, atakującym gry musiał dotrzeć punkty meczu

A brilliant obronny przeciwnie, ona świętowała „Zwycięzca” usługi (6: 5).

Brejk potwierdził, że Williams nawet nie popierał wymiany pocisku. “Baby Serena” po raz pierwszy zagrał tytuł w stylu Grandslam. “Nie mogę w to w ogóle uwierzyć.Mam ciężką pracę tutaj – zwróciła się do siebie.

Znowu potwierdziła, że ​​jeśli wygra pierwszy set w tym roku, będzie dominować w całej grze. Stephens stał się czwartym niezorganizowanym graczem w finale US Open w tak zwanej “otwartej erze”.