Vrbata był na trzech bramkach w Vancouver, obrońca Kindl miał dwa punkty

W pojedynku Tampa Bay Floryda po meczu sędzia orzekł, tylko dwóch graczy. W obu przypadkach były reprezentatywną krajową pioruna, który zaproponował gościom dwa moc odgrywa już w okresie otwarcia.

Pantery jednak jeszcze jeden nieużywany i vice versa na danym etapie gry wszedł do budki z dvougólovou strat, gdy dom został wysłany do przeboju Brenden Morrow i Tyler Johnson. W połowie dwudziestu minut, ale dominowali goście. W ciągu 27 i 29 minuty trzy interwencje zamieniły rozwój na swoją korzyść. Na trzeciej bramie klubów Florydy Jonathan Huberdeaua zdobył pomoc i Jaromir Jagr (17:13 +/- 0, 4 strzałów).

W trzecim okresie został jednak ponownie dała graczom cel Tampa Bay .Wyrównywanie 3: 3 asysty dla pierwszego czeskiego duetu Ondrej Palat (16:53, +/- 0, 1 shot) – Andrej Šustr (21:58, +/- 0, 1 shot) rozmieszczone Nikita Kučerov i działanie różnicowego końcowy 4: 3 dom nabyte w czasie 57:32 Ryan Callahan

Tylko jeden punkt opuścił grę u siebie z Arizona Hokeiści Detroit .. W regulaminowym czasie gry oba zespoły rozstał stan jako przyjazne. 4: 4 po dogrywce dała ona zaskakująca Coyotes wygra swój drugi przebój wieczoru Mark Arcobello

Po prawie miesięcznym opóźnieniem (dołączył po raz pierwszy od 28 lutego) w zespole Red Wings w nieobecności Szwed Niklas Kronwall pojawiła czeski obrońca Jakub Kindl (16:18 +/-: +1, 2 strzały) i od razu było wiele do zobaczenia. Z saldem (1 + 1) wziął znaczącą część zysku Red Wings.

Najpierw w 32.minuta asystuje w 2-2 dogrywce z remisu Justina Abdelkadera, aw trzeciej trzeciej prowadzi 3: 3. Kindlův doświadczonych kolegów z obrony Marek Židlický (20:10 +/-: -2), czas podejmowane. Cała gra dla Detroit odchytal Jimmy Howard, przeciwko 22 Kule były tylko 17 udane operacje

Kolejnym czeski obrońca, który we wtorek pchnął Program NHL w punktach, był Zbynek Michalek (20:35 +/-. 0 , 1 strzał). Specjalista od defensywy siódmego startu dla St.Louis po niedawny transfer z Arizony zdobył pierwszy punkt w New Jersey, gdy brał udział w rozszerzeniu do cennego zwycięstwa 3: 2. Ice Pittsburgh Start

Czech reprezentant asystował przy decydującym celu Alexandra Steena, który po 35 sekundach ustalił obrót Bluesa z dwumeczowej straty. Pittsburgh, w 29. minucie z dwoma szybkimi hitami, został wysłany do Blake’a Comeau i Steve’a Downie’ego. Jeszcze w trzeciej porównywano go po tym, jak byli zawodnicy Penguins strzelili Roberto Bortuzzo i Marcela Goca. . Aby zgłosić zwycięzców tym razem Fit młodych Dmitri Jaškin

Forward Radim Vrbata był jednym z głównych architektów zwycięstwa Vancouver 5: 2 nad Winnipeg .W postaci gry na Jets ich bram podczas wyczerpaniu miejsca odpoczynku Ondrej Pavelec stanął Michael Hutchinson, a pierwsza opracowała dwa-bramkową przewagę.

Interwencja Jiri tłusty i Blake Wheelara ale oczywiście odpowiedział mistrz kraju Higgins, Weber i dwukrotnie wymienione Vrbaty, chyba że jedna trzecia klubów różniczkowe i bezpiecznik do pustej klatki i właśnie gola otwarcie pomagać dla Canucks.

Przy ciągłym sumie 29 goli w ten sposób ponownie usamodzielniła stół strzelanie czoło Czesi NHL 27gólového George Hudlera Calgary. Winnipeg bez Pavelec w celu spadł po poprzedniej serii pięciu zwycięstw. Ponadto Vrbaty Winnipeg podczas gry nawet bez Hutchinson pchnął Henrik Sedin.