W Anglii faworyzowali: City i Chelsea wygrali wyraźnie, United tight

Manchester City v Crystal Palace został spodziewać od początku bardziej aktywnego zespołu, dwadzieścia minut, ale może zaskoczyć Benteke, którego próba zakończyła się w bramce. Pod koniec połowy, ale przeforsował domu kiedy przechodzą Silva spektakularny obhodil znalazł Sane pokonując bramkarza Hennessey powyżej.

prawym sane po zmianie stron przeniósł się do roli asystenta, a 51 minut założyć gola dla Sterling. Reprezentacja English zdobył w czterech meczach ligowych z rzędu po raz pierwszy w swojej karierze, a potem na swoim koncie kolejne trafienie na 3: 0TH On również podaniem Saného argentyński strzelec Agüero i na samym końcu nawet Delph.

Crystal Palace stał się pierwszym zespołem od sezonu 2009/10, który stracił otwarcia sześć meczów w sezonie.Ostatni raz zdarzyło się to w Portsmouth. Ponadto, zespół z Londynu jeszcze nie osiągnął celu. „Obywatele” dały pięciu lub więcej bramek w ostatnich trzech pojedynkach ligowych, który był ostatnim w jednym sezonie udało się Blackburn w 1958/59 roku.

Manchester United z miasta rywalem dotrzymuje kroku, pozostaje tylko zdobyć. Wygrana w Southampton zdecydował się dwadzieścia minut Lukaku, którego nagłówek gdy odruchowo Forster ciągnął dorážku już jednak nie wystarczy. Belgijski napastnik umieścić w pierwszych sześciu rundach samej liczby celów

przodu Alvaro Morata był główną postacią pojedynku Stoke -. Chelsea. Już w drugiej minucie sezonu kilkakrotnie działał współpracy centrujícího Azpilicuety i zakončujícího Morato, pół godziny po meczu został dodanej kolejnego gola po strzale z pola karnego granicznej Pedro.Dwa pozostałe kluby Morata zdobył bramkę po zmianie stron, na swoim koncie ma już sześć trafień.

Leicester Po czterech dniach eliminacji z League Cup powrócił do Liverpoolu. I był to udany powrót.

Nawet po piętnastu minutach gry otworzył się po głowie Salah wynik przezabawne centrum Coutinhově. Egipski przedstawiciel w tym sezonie bezpośrednio uczestniczyła w konkursie siedem bramek Liverpoolu. Sześć i umieścić na jednym przejściu

Po pewnym czasie, na czele z „The Reds” ma dwa cele, gdy z rzutu wolnego piłka przekroczyła Schmeichel Coutinho. Leicester wywołała nadzieję Okazaki, który zdobył gola po rzutu rożnego w szatni. W 68 minucie, Henderson wrócił do gości dwie bramki ołowiu na to, ale potem znowu przyszedł po Vardyho strzale.

Teraz Vardy miał w 73.minut na wyrównanie karę, ale jego strzał nie był przekonujący i Mignolet jest wyciągnięta. Liverpool zachował tak wąski zwycięstwo i zdobył dwa w pełni pasuje

.

Derby Nagroda bronił tłumienie

Tottenham wygrał po raz pierwszy w historii trzech pierwszych meczów wyjazdowych w tym sezonie Premier League, która w przeciwieństwie do swojego krajowego Form: azyl na Wembley na trzech punktach wciąż czeka.

Na boisku jednak, West Ham piłkarze Tottenhamu punkty martwi, choć jeszcze pół godziny przed końcem prowadzony przez trzech bramek. Zwłaszcza Kane, który udowodnił, że nieprzekonujące występy w sierpniu są zapomniane. W 34. i 38. minucie Mapmas strzelił dwa gole.trener domu Slaven Bilić miał do czynienia w pierwszej połowie tylko zły wynik, po pół godziny miał również zastąpić kontuzjowanego napastnika Antonio, strzelił dziewięć goli w poprzednim sezonie.

Po godzinie gry Kane mógł zakończyć hat-trick, ale trafił w słupek. Ale akcja była kontynuowana, a Eriksen strzelił gola i zakończył z 33 bramkami i stał się najlepszą duńską strzelanką w Premier League. Pokonał Nicklasa Bendtnera, który podbił Arsenal i był gospodarzem Sunderlandu.

Ale wtedy zaczął się dramat. W 65. minucie Hernández opuścił zakręt i kilka minut później goście zbiegli na 10. eliminację Aurier.Trzy minuty przed końcem strzelił gola głową kontakcie Kouyaté, Tottenham, ale w końcu bardzo nerwowy przywództwo zachowane.

W pozostałe mecze Swansea pokonała Watford Evertonu na końcu okazało się, że wynik przed Bournemouth i Huddersfield Burnley z punktów podziału. Wygrał Brighton nad Newcastle w niedzielny mecz.