Watford FC – Manchester United

Po dwóch tygodniach, ceremonialne gry, które w cieniu paryski tragedii, wreszcie powrót ligi piłki nożnej. Program otwiera w sobotę mecz Premier League Manchester United do lądowania Watford. Jeden z najlepszych graczy Odion Ighalo wchodzą ze sobą ma najlepszą ligę obronną. Czerwone Diabły we wszystkich rozgrywkach neinkasovali już 555 minut.

Obecna sytuacja w Stanach doskonale odzwierciedla jeden “filozofia” Louis van Gaal, na podstawie której z pewnością nie gra Manchester obfite piękno. Przynajmniej w większości meczu. Tak więc, podczas gdy Devils obronne prowadzone przez Smalling panował, był strzelanie obręcze mają duże problemy. W ostatnich pięciu meczach Premier League udał się trzy razy w tej dyscyplinie biegu jałowym.

I kolejna porażka unosi się w tej rundzie. Goście nie zagra przeciwko strajkującym Watford Wayne Rooney i Anthony Martial – podstawowy zestaw ligę i tylko raz czwarty w karierze prawdopodobnych płyt dziewiętnaście chłopak James Wilson, dla których wciąż wygląda szansę Memphis zajezdni. Poza gra jest w rzeczywistości jeszcze bardziej inwazyjna alternatywa Marouane Fellaini, z nim do szpitala i spał z Michael Carrick i Antonio Valencia.

Jest to największa ofensywa gwiazda Watford będzie w pełni przygotowany do meczu. Odion Ighalo, choć wrócił z przerwy drużyny narodowej do czwartku, już w United szlifować zęby. Nigeryjczyk strzelcem wyprzedza w tabeli Kanonierzy mają po prostu fenomenalny Vardyho; sedmigólový jego podział jest cenniejsze biorąc pod uwagę jak bezsilne reszta jego kolegów z drużyny. Biją w 12 meczach tylko cztery razy.

Ighalovou głównie ze względu na koszty Quiqeho Sánchez Flores posiada sympatyczny jedenaste miejsce przy stosunkowo bezpiecznym marginesem do schodzenia szyny. Ten ostatni przegrał w Leicester, gdzie po raz pierwszy w sezonie nepodržel inaczej doskonałe Heurelho Gomes – Hornets filaru drugiego w tym roku.

Ani Watford ma pełny skład, tak źle, jak w Stanach nie jest. Poza gry są tylko Seb EXTENSION, Tom Hoban i Joel Ekstrand. Żaden z nich w krajowym koniec pomocy seria dwadzieścia osiem lat, podczas których Manchester przegrał dziewięć z rzędu.

informacje ze strony: Bet365 – www.bet-spain.com