Wenger został zapytany o Cech: Jest to najlepszy zbrojenie jakie kiedykolwiek miał?

Wystarczy na pół roku, a bramkarz Petr Cech w Anglii, o którym mowa w najlepszych czasach w wzmocnień trener Arsenalu Arsene Wenger. Po 33-letni bramkarz w poniedziałek ustanowił nowy rekord Premier League w liczbie zer sztuczka ponownie w sobotę, a znacznie pomógł grupy London pozyskać Newcastle (1: 0), kiedy twoje statystyki jeszcze jedno czyste konto poprawie.
Reklama *

Na adres Čechův przyleciał więcej pochwał. “Jeśli będziesz nadal iść na tak, a rachunki netto będzie miał znacznie więcej. To jest naprawdę na najwyższym, światowym poziomie “, powiedział po wygranej z Cech trener sobotnim kierownik zespołu Arsene Wenger Premier League.

To właśnie Czech, który zajmował kilka wspaniałych zabiegów i nie pozwalają na ocenę Arsenal Newcastle. “Cieszę się, że mamy trzy punkty. To była jedna z tych gier, w których wygrane są urodzonych dość łatwe. Miałem dwie poważne operacje i cieszę się, że pomogłem zespołowi, aby upewnić się, że wygramy “, powiedział lider czeskiej reprezentacji na swojej stronie.

Wenger fatalna wydajność znowu chwycił. “Po osiągnięciu rekordu, więc nie masz już takiej koncentracji i włączyć. Ale Piotr popełnił dwa bardzo dobre interwencje, które pomogły nam ogromnie, “podkreślił koncentrację Čechův.

Wenger także przyszedł na konferencji prasowej, czy pytanie jest to sprawa, Cech najlepszy backup kiedykolwiek przyniósł do Arsenalu od 1996 roku, kiedy klub przyszedł londýského. “Nie wiem, w gazetach, ale czytałem wiele razy o moich złych wzmocnień,” powiedział ironicznie.

Klub Londyn po wyczerpującym serii meczów na przełomie roku, w dobrym stanie. Zwiększył swoją przewagę na czele tabeli nad drugim Leicester, który stracił trzecie kolejne punkty. “Jesteśmy poza pierwszym, ale musimy patrzeć przede wszystkim na siebie. Ważne będzie, aby wygrać nasze mecze. Dzisiaj pokazał, że w Premier League praktycznie nie ma zwycięstwa rodzi łatwo, “skomentował sobotni mecz Bohemia.